2737
2734

فکر کنین یه روز در میان زنگ میزنه به هم که ایشالاااااا بچه شبیه داداششششششم میشه😐 اخه میگم روانی این بچه یا شبیه منه یا شبیه باباش قرار نیست که شبیه همسایه باشه 🙂تازشم من دخترم ترکیب قیافه منو مامانمه خیلی خوشگلو شیرین زبونه رنگ پوستش رفته به همسرم که گندمیه حالا این چون باهام لج شده هی اینو میگه شوهرررممم میگه کاش شبیه خودت بشه سفید و توپول از الان استرس شبیه کی بودنشو گرفتم 😐 دخترم چون خیلی حساسه و اصلا بارداریمو‌نمیتونست قبول کنه واسه کم کردن بار حساسیت گفتیم هر اسمی دخترم انتخاب کنه اونو میزاریم حالا دخترم اسم انتخاب کرده هر روز زنگ میزنه میگه این اسمه یکی از بچه های کارگرمونه 😁یا میگه فلانی اسم سگشو گذاشته بود یا میگه شاطر نونوا به این اسم‌بود🤪 اخرش گفتم خیلی بیشعوری که نسبت به کاره ادما بهشون شخصیت میدی اصلا حالا که اینجوری شد حتما این اسمو‌میزاریم 👌 قطع کرده به شوهرم زنگ زده حالا وحشتناک سر شوهرم گرم بوده گفته واجبه گفته بگو باز گفته این چه اسمیه شوهرم گفته به تو ربطی نداره قطع کن وقتمو نگیر😂 یعنی ای دلم خنک شده ای دلم خنک شده🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوف چہ بیکارہ ،مادرشوھرمنم سر پسرم بھش اجازہ دادیم اسم انتخاب کنہ ،الان تا بچہ ی پنجم اسم انتخاب کردہ ،میرہ میاد میگہ بعدی اینہ بعدیش اونہ😤 بعضیا اصلن جنبہ ندارن

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2738
چقد فضول،آخه چ ربطی ب اون داره

خیلی حسوده 😐 یه کارگر مشترک داریم دیروز اومد قران اورد گذاشت جلوم گفت قسم بخور که حرفامو به شوهرت نگی‌ قسم خوردم و نگفتم و نمیگم میگفت روزی که تو‌ز زنگ زدی خونه گرفتیم رفت تو اتاق با صدا گریه میکرد میگفت رفتم تو اب بردم میگه داشت تورو نفرین میکرد میگفت تورو خدا باهاش حرف نزن دشمنه توه میخواد زندگیتو بپاشه😐

خدایا این بشر چه قدر بیکاره چه حوصله داره تو اینجور چیزا دخالت میکنه به خدایادم نمیادکی به زن داداشم ...

دقیقا منم همینجوریم‌اصلا برام قابل قبول نیست وقت بزارم تو سرک کشیدن😑

چقدر بیشعورن بعضی ها. چرا نمی فهمن نباید با احساسات زن حامله بازی کرد.حاملگی به خودی خود آدمو میریزه بهم و حساس میشه آدم. چرا اینجوری میکنن؟ قیافه اسم جنسیت بابا به شما چه.

به خدا یه عده با همین کارهاشون حاملگی منو زهرمار کردن.الانم میگم بدترین روزهای زندگیم حاملگیم بود.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2706