2410
2553

يه لحظه كار واجب دارم بياين لطفا

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

عزيزم من حرفاي ضد و نقيض راجع به pco خوندم ميخوام يكي كه اطلاعات داره بياد راهنماييم كنه

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تنبلي تخمدان يا تخمك پلي كيستيك داريد؟

عزيزم بهم گفتن پلي كيستيك داري pcoخيلي خيلي خفيف گفت داري

2714
سيپروترون كامپاند يا همون ديان مصرف ميكني؟

عزيزم بهم ويتامين اي داد و گفت از روز پنجم پريودت شروع كن به مارولين خوردن،

البته من پريودام منظمه تقريبا با يكي دوروز اختلاف ميشم،فقط خيلي استرس گرفتم اين يكي دوروز😔😔😔

استرس نداشته باشه هيچ خطري جنين رو تهديد نميكنه

عزيزم من باردار نيستم،ميخوام تخمدانم سالم بشه

پس نگراني نداره قرصاتو سر وقت مصرف كني قطعا درست ميشه مشكلت  من خودمم پلي كيستيك بودم

حل شد عزيزم؟؟بابا بخدا داشتم ديوونه ميشدم انقدر چيزاي بدي خوندم،تازه به من گفت تو خفيفي نگران نباش حل ميشه،ورزش كن وزنتو بيار پايين اينجا خيلي منو ترسوندن😭😭😭😭

من خيلي سنم كمه نميخوام تا دو سه سال باردار بشم اينجا ميگفتن جلوگيري نكن😭😭😭😭

2706