2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبیعیه اکثرا دارن

من سه روز به پریودیم مونده الان بی بی بزنم مشخص میکنه؟

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
2738

من درحدی علایم پریودی روداشتم ک خواهرشوهرم پیشنهاددادجوشونده بخورم تاپریودبشم راحت بشم اماخواست خدابوددراون لحظه یه هان فکرکردم شایدباردارباشم چندروزبعدش تست زدم مثبت بودوتادوماه اول بارداری علایم پریودبود

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار

کلا علایم اولیه بارداری با پریودی یکیه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

عزیزم اصلن اصلش همینه دیگه...درد بارداری اون اوایل دقیقننن مثل درد پریودیه هیچ تفاوتی نداره باهاش...من یه هفته هر روز نوار میذاشتم چون هر لحظه حس میکردم الانه که بشم دیگه😑

اینقدرم به خودم مطمئن بودم که باردارنیستم بعد دوهفته عقب انداختن رفتم بی بی چک زدم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2706