2726

بچم 6سالشه پیش دبستانی میره یه شعر دوخطی 2ساعت باهاش تمرین میکنم ولی یاد نمی گیره چیکار کنم چی بهش بدم بخوره برای حافظه 

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط تکرار

شعر رو خودت بخون،صدات رو ضبط کن

بعد همینجوری که بچه بازی میکنه و سرگرمِ ،براش پخش کن

خودت چجوری متن ترانه ها رو حفظ میشی

چاره اش فقط تکرار

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

فکر نکنم مشکل حافظه داشته باشه احتمالا مشکل تمرکز داره با مربیش صحبت کن شما ببین اوصاع تمرکزش توکلاس چطوره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اولا که حساس نباش بچه رو تحت فشار نذار تو خودش احساس سرشکستگی بکنه اعتماد به نفس پایین بیاد ...اصلا بهش نگی بلد نمیشی فلانی بلده هنوز شش سالشه .

من پسرم نزدیک 4 سالشه حافظه اش خوبه همه میگن 

خیلی بهش مغزیجات میدم .

یعنی نون شب نداشته باشم نمیخرم مغزیجات میخرم براش 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

تخم بلدرچین .بعدم تو بریز شعر تو گوشی براش پخش کن بهتر یاد می‌گیره یا ک خودت برای خودت همون شعره رو بخون اونم ناخواسته می‌شنوه یاد می‌گیره

وقتی مشغول بازیه خودت تو آشپزخونه یا اتاقی شعرشو بخون با خودت احتمالا چند بار بشنوه بعدش همراهی میکنه باهات 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
فقط تکرار شعر رو خودت بخون،صدات رو ضبط کن بعد همینجوری که بچه بازی میکنه و سرگرمِ ،براش پخش کن ...

اصلا گوش نمیده حتی موقع گفتنشم در حاله بازیه

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
گردو پسته هرروز بهش میدم ولی کشمش نمیخوره از شیرینی بدش میاد

ربطی به خوراک نداره عزیزم

دنبال راه میانبر نباش

یادگیری یه روش داره ..با خوراکی کسی باهوش نمیشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706