2726
عنوان

اونایی ک نوجوون تو خونه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 71 پست

دختر من 16 سالشه وتک فرزنده با اینکه همه چی براش فراهمه اما از هیچ چیز راضی نیس همش غر میزنه که چرا من تو این کشور بدنیا اومدم من نمیخام اینجا زندگی کنم کلا از هیچ چیز راضی نیس با اینکه وضعمون متوسطه اما بهترین لباسها رو براش میخریم بهترین گوشی مسافرتهای خوب اما بازم راضی نمیشه همشم سرش تو گوشیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای وای خیلی سخته با همه چیز مخالفن هر کاری براشون انجام یدی باز ناراضی هستند دلم میخواد زود زود و به خوبی این دوران بلوغ تموم بشه تا چیزی میگی زود داد و دعوا منظور  آدمو بد برداشت میکنن همش اینستا و پیج خواننده ها. همش تعداد فالوور گریه ام میگیره به خاطر بعضی حرفها و کارهاش البته وقتی میفهمم بقیه مادرهایی که بچه همشن اونو دارن درگیر  همین مشکلات هستن یکم خیالم راحت میشه  همش با زمان خودم مقایسه میکنم البته میدونم اشتباه هست ولی خیلی دلم میگیره ما چه رفتاری با پدر و مادرمون داشتیم و خالا چطورن 

بیشتر مواقع هم بعد از داد و بیداد و قهر میاد آشتی ولی نمیگه کار من اشتباه بوده میگه تو که میدونی من طاقت ندارم باهات قهر باشم ورا اینجوری با من حرف میزنی مشاور هم رفتم ولی میگن بهش بیشتر توجه کنید و دوسش داشته باشید به خدا که همینطوره  ولی نمیدونم چرا درست نمیشه این اوضاع همش مدارا ولی خیلی میترسم

چه ایرادی داره رفتار مادرتون ؟

مادر من اولا خیلییی بی محبته محبت کلامی اصلا ب بچه هاش نمیکنه 

دوم اصلا ی حسی ب بچه نمیده ک بابا بود و نبود تو تو این خونه مهمه 

فقط فکر مادرش داداشاش هاش خواهرشه همین ینی برا همه مادره و مشکلاتشونو رسیدگی میکنه جز ما دوتا دختر 

سوم کلا بیخیاله بچم کی رفت کجا رفت کی اومد اصلا ازش توصیح نمیخواد نیم ساعت چرا دیر کردی 

سوم گوشی از صبح تا شب دست خواهرمه نمیگیره ازش فقط غر میزنه دعوا میکنه در حالیکه اگه ی قانون بزاره گوشی دوساعت حق داری دستت باشه بعد دو ساعت بگیره ازش ولی ن خواهر من صب تا شب گوشی دستشع 

چهارم انتطار داره کل خونه رو خواهرمو من تمیز کنیم بابا ما نبودیم تو چ میکردی میره خونه ی مادربزرگمو تمیز میکنه عدا میپزه بچه های داداشاشو نگه میداره خواهرش هر سفارشی بکنه از راه دووور انجام میده ب ما ک میرسه خسته میشه انتطار داره خواهرم کل خونه رو تمیز کنه و میگه این وظیفشه ی تشکر ی محبت کلامی خشکو خالی نمیکنه خواهر منم از حرصش هیچ کاری تو خونه نمیکنه داءم با دیگه سر جنگ دارن بخدا ی هفته اومده بود خونه ی من یکم باهاش حرف زدم یکم بهش محبت کردم از این رو ب اون رو شده بود تا میومد موبایل دستش بگیره میگفتم موبایلو بزا زمین برا من حرف بزن تو اومدی مهمونی منو از تنهایی در بیاری ی هفته اومدی ببینمت ن اینکه اون گوشی دستت باشه با من حرف میزد از دوستاش مدرسه مد لباس منم با هیجان گوش میدادم اصلا گوشی یادش نیوفتاد عصرا یکی دوساعت کاریش نداشتم هر روز ازش نطر میخواستم نهار چی درس کنم برات چی دوس داری میگف فرقی نمیکنه میگفتم نههه چرا فرقی نمیکنه فلان چیزو فقط ب خاطر تو درس میکنم ی کار ازش میخواستم اونم محترمانه میشه جارو بکشی میشه فلان جارو دستمال بکشی میشه طرفای صبحونه رو تو بشوری گفتم ک اونم محترمانه اون یکی از این کارا ن همش بعدشم کلی تعریف و تشکر ولی مادر من همش عر میزنه عر میزنه عر میزنه ی تشکر خشکو خالی نمیکنه بخدا مادرم میگفت از وقتی از خونه ی تو برگشته کلی عوص شده اتاقشو خودش مرتب میکنه طرف فلان وعده رو میشوره ولی بعد ی مدت ول کرد گفتم چرا دیگه اینکارو نمیکنی گف ابجی اینا همش از صب تا شب انتطار دارن من کار کنم مامانم ک همش میاد میگه خستم خستم ی تشکرم نمیکنن از ادم همش انتطار دارن منم کلا کار نمیکنم میگم بزا حداقل کار نکنم عر بزنه دیدم واقعا حق با اونه

من دیروز تعادلموازدست دادم .....نمیزاره ب گوشیش دست بزنم....ازمدرسه ک میرسه توگوشیه کلا انگار توخونه نیس ....دیروز دادمیکشیدم بسه دیگه زندگیت شده گوشی همه چیت شده گوشی هرچیزی حدی داره....بلندشد گف من میرم خونه ی عزیز اونجامیمونم

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
لطفا يكم بچه هاتونو درك كنيد  ٢-٣ سال بزاريد برا خودشون باشن  همين

اخه هراتفاقی ک بخواد توزندگیسون بیفته بوهمین سه سال میفته  ب خودمون میاین میبینیم بچمون حیف شده

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
2706