1507
1411
عنوان

اونایی ک نوجوون تو خونه دارن بیان

781 بازدید | 70 پست

چ جوریه رفتارشون.....باشماچطوری رفتارمیکنن....وشما ارتباطتون بانوجوونتون چجوریاس.....اخه توسنه حساسی هستن....لطفا اخلاقایه خوب وبدشون روبگین

بزرگترین ایرادهمسرم این است ک باکارزیادخودش راخسته میکند.اومردنازنینی ست ومن به وجودش افتخارمیکنم.

داداشم 16سالشه.اخلاقش خوبه مهربونه فقط هرچی بهش میگیم انتقاد میکنیم پابه پای ماجواب میده ساکت نمیشه.اینم باعث میشه بابام مثلا عصبی بشه همش چشم وابرو میام براش که خفه شو ولی جواب میده

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

ما ی نوجوون ۱۵ ساله داریم داءم سرش تو گوشیه موهاشو عجق وجق میکنه پاچه ی شلوارشو تا میزنه زیر مانتو جلو باز ی بلوز کوتاه میپوشه همششششش همش درگیره لباسه و اینستا و شما برا من کم خرید میکنید و ...

واقعا موندیم چیکار کنیم باهاش داگم هم با دوستای دخترش مطمگنیم دخترن داگم با اونا تلفنی میحرفه ب نطافتش نمیرسه ب مرتب کردن اتاقش نمیرسه ک هیچ بد تر خونه رم بهم میریزه 

ینی واقعا موندیم چ کنیم این مدل لباس پوشیدن اصلا تو شان خانوادگی ما نیست چند بار من ک خواهر بزرگترشم تدکر دادم بهش چند بار مادرم پدرم بنده خدا گیر نیست و هیچی نمیگفت بهش بچه ی خوبیه ها ولی با دوستای جدیدش ک میگرده خودسر ابروهاشم برداشته بود ک مادرم شدید تدکر داد بچه ی خوبیه اهل پسر بازیو اینا نیست ولی این اخلاقاش مارو ب ستوه آورده هفته ی پیش با دوستاش قرار گداشته بودن برن نمیدونم کجا میدونه مادرم حساسه و نمیزاره دروغکی گفته بود میرم مدرسه کلاس دارم مامانمم ب بابام گفته بود خودت ببر برسونش بابامم رسونده بودتش همونجا ی تابلو زده بودن ک فلان کلاس تو ی مدرسه ی دیگه اس بابامم دیده بود رفته بود صداش کرده بود اومد تو خونه ینی قشقرقی بپاشدا برای اولین بار بود پدرم اینطوری تذکر داد خیلی فرق کرد پوشش و حجابش و موبایلو ازش گرفتن خیلی بهتر شده ب نسبت 

ولی اشکال تو رفتار مادرمه ب نظرم

داداشم 16سالشه.اخلاقش خوبه مهربونه فقط هرچی بهش میگیم انتقاد میکنیم پابه پای ماجواب میده ساکت نمیشه. ...

عزیزم دختر من ۹سالشه جواب میده از جوون ۱۶ساله انتظار داری ساکت بشینه.مگه نسل جدید مث مان😂

1334
فقط گیر زیاد ندید، یجوری باهاش مثل دوست باشید، خیلی هم بهش بکن و نکن نگید 

نمیگیم این ب مامیگه

بزرگترین ایرادهمسرم این است ک باکارزیادخودش راخسته میکند.اومردنازنینی ست ومن به وجودش افتخارمیکنم.
داداشم 16سالشه.اخلاقش خوبه مهربونه فقط هرچی بهش میگیم انتقاد میکنیم پابه پای ماجواب میده ساکت نمیشه. ...

ب بابات جواب میده؟؟؟؟

ما ی نوجوون ۱۵ ساله داریم داءم سرش تو گوشیه موهاشو عجق وجق میکنه پاچه ی شلوارشو تا میزنه زیر مانتو ج ...

مادرتون چ رفتاری میکنن

عزیزم دختر من ۹سالشه جواب میده از جوون ۱۶ساله انتظار داری ساکت بشینه.مگه نسل جدید مث مان😂

اخه سنشون ک میره بالاترادم میخواد احترام ببینه ن بی احترامی

1476

دختر من 16 سالشه وتک فرزنده با اینکه همه چی براش فراهمه اما از هیچ چیز راضی نیس همش غر میزنه که چرا من تو این کشور بدنیا اومدم من نمیخام اینجا زندگی کنم کلا از هیچ چیز راضی نیس با اینکه وضعمون متوسطه اما بهترین لباسها رو براش میخریم بهترین گوشی مسافرتهای خوب اما بازم راضی نمیشه همشم سرش تو گوشیه 

دختر من 16 سالشه وتک فرزنده با اینکه همه چی براش فراهمه اما از هیچ چیز راضی نیس همش غر میزنه که چرا ...

گوشیشوچک میکنین

وای وای خیلی سخته با همه چیز مخالفن هر کاری براشون انجام یدی باز ناراضی هستند دلم میخواد زود زود و به خوبی این دوران بلوغ تموم بشه تا چیزی میگی زود داد و دعوا منظور  آدمو بد برداشت میکنن همش اینستا و پیج خواننده ها. همش تعداد فالوور گریه ام میگیره به خاطر بعضی حرفها و کارهاش البته وقتی میفهمم بقیه مادرهایی که بچه همشن اونو دارن درگیر  همین مشکلات هستن یکم خیالم راحت میشه  همش با زمان خودم مقایسه میکنم البته میدونم اشتباه هست ولی خیلی دلم میگیره ما چه رفتاری با پدر و مادرمون داشتیم و خالا چطورن 

بیشتر مواقع هم بعد از داد و بیداد و قهر میاد آشتی ولی نمیگه کار من اشتباه بوده میگه تو که میدونی من طاقت ندارم باهات قهر باشم ورا اینجوری با من حرف میزنی مشاور هم رفتم ولی میگن بهش بیشتر توجه کنید و دوسش داشته باشید به خدا که همینطوره  ولی نمیدونم چرا درست نمیشه این اوضاع همش مدارا ولی خیلی میترسم

1508