2726

راسته میگن ایشون نامه  برای سزارین اختیاری میدن و اینکه هزینه اش تو بیمارستان مهرگان با نرخ امسال چقدر میشه با بیمه سلامت ممنون میشم جواب بدین 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 

عزیزم از مامانای نی نی سایت شنیده بودم که دکتر ترک زاده انجام میده اما جدیدا میگن چون سنش رفته بالا عمل نمیکنه و سزراین انجام نمیده ارجاع میده به دکتر دیگه

و اما در مورد بیمارستان مهرگان.. چون بیمارستانی هست آزاد، بیمه ها قبول ندارنش.. حتی تامین اجتماعی قبول نداره چه برسه به سلامت.. من بیمه تکمیلی هم دارم اما زنگ زدم بیمه... گفتن باید بری تامین اجتماعی دنبالش.. یعنی یکجورایی دوندگی باید داشته باشی

یکی از خانومایی که مطب یکی از دکترای مهرگان بود هم میگفت چند سال پیش مهرگان بوده و بیمه نداده هزینه ش رو...

بنظر من شما اگه شرایط مالی رو داری حتما برو سزارین مهرگان... هزینه ش هم 5 میلیون تومان هست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم از مامانای نی نی سایت شنیده بودم که دکتر ترک زاده انجام میده اما جدیدا میگن چون سنش رفته بالا ...

ازاد پنج تومن میشه یا با تامین اجتماعی 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 
2728