2737
2734
عنوان

قدرت کلام

190 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها خوبین؟چندوقتیه یه مساله بدجور ذهنمو درگیر کرده اینکه چطوریه که بعضیا انقدر حرفشون تاثیر داره همه حرفشونو قبول میکنن یا اگه بگن فلانی آدم بدیه یا خوبیه همه بی برو برگرد میپذیرن  کلی از خودشون تعریف میکنن وبقیه هم خوششون میاد وبازم تعریف میکنن ازشون ولی مثلا من هر حرفی بزنم حتی باخوشرویی وزبون ریختن و....کسی قبول نمیکنه حتی وقتی قصدم واقعا کمک بهشونه انگار طرف بگه ازتو حتی کمکم نمیخوام یا حرف میزنم اصلا اهمیت ندن اگه تعریف کنم که طرف با خاک یکسانم میکنه چطور بعضیا همه روجذب میکنن؟؟

خواهرم اینطوره هر چی بگه همه بی برو برگرد قبولش دارن چون خودش ادم درستیه ودلسوزه وخوبیهاش برای همه اثبات شدست 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
خواهرم اینطوره هر چی بگه همه بی برو برگرد قبولش دارن چون خودش ادم درستیه ودلسوزه وخوبیهاش برای همه ا ...

اخه اون کسایی که من میگم اصلا دلسوز دیگران نیستن فقط به فکر منافع خودشونن ولی باحرفاشون طرف و جذب میکنن اما من خیلی دلسوزانه تر سعی میکنم حرف بزنم حتی از خودم مایه می ذارم اماطرف زیاد خوشش نمیاد🤔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اون کسایی که من میگم اصلا دلسوز دیگران نیستن فقط به فکر منافع خودشونن ولی باحرفاشون طرف و جذب می ...

ولشون کن اگه دلسوزیتو نمیخوان شاید اونا مهره مار دارن 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2731
ولشون کن اگه دلسوزیتو نمیخوان شاید اونا مهره مار دارن 

دقیقا بخدا میگم حتما مهره مار دارن یعنی آدم انقدر میتونه نفوذ کنه که بگن فلانی بده بدون اینکه از طرف بدی دیده باشه بذارش کنار یا هرچی بگه همه قبول کنن😥

خب تجربه بهت ثابت کرد دلسوزی در کلام نه تنها جذاب نیست بلکه دلنشین و کارآمد هم نیست حالا بعد از این ...

راست میگین من همیشه سعی میکنم دلسوزانه جواب بدم البته منظورم ترحم و....نیستا وباطرف مقابلم همراه بشم اما زیادبراشون خوشایند نیست بنظرتون من کلاس فن بیان و....برم بدردم میخوره؟ 

2738
گاهی اوقات مشکل از طرز صحبت شما نیست مکان اشتباهیِ افراد اطرافت اشتباهی هستند مجبوری تحمل کنی تا ...

وای چه خوب مرسی عزیزم میدونید خیلی دلم گرفته میگم چرا من وحرفام هیچ تاثیری ندارن اما بعضیها مثل یه اهنربا فقط افراد و جذب میکنن توهرجمعی همه نگاها رواوناست همه ازونا خوششون میاد اما حتی وقتی من همون حرفا رو تکرار میکنم در جای دیگه با برخورد خیلی بد یا خنثی مواجه میشم😥😢