2726
عنوان

ماجرای مهربون و باتجربه توروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 34 پست
ممنون عزیز اما من درست متوجه نشدم ببینم اسطور پسرم کیه؟ بعد خطاب ب اسطورهه بگم که نزار کسی کتکت ب ...

اینو گفتید شما یعنی هیچ‌وقت مستقیما خطاب ب پسرم‌نگم نزار کسی کتکت بزنه ؟ فقط ب ی چیز دیگه بگم؟ درسته ؟؟؟

😍سمیmohsenرا😍
جواب موقتیه  تا کی دنبال بچمون باشیم ببینیم کی ازارش میده این مسائل تا اخر عمر هست مثل اینکه ...

عزیزم قصه های ک برا پسرتون تعریف میکنید از چ کتابی میخونی.نید؟

😍سمیmohsenرا😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر شما چندسالشه؟ پسر من هنوز اسطوره ای نداره؟ خیلی باهوشه از همه لحاظ ازون بچه که دیقا هم سنن جلو ...

۲سالو دوماهشه پسرم

شاید یکی ازونا ترسوندتش مستقیم اسم اونارو نیار ولی قبل رفتن مهمونی اونا باهاش حرف بزن اعتمادبنفسشو ببر بالا بهش بگو خوب حرف میزنه خوب شعر میخونه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
عزیزم قصه های ک برا پسرتون تعریف میکنید از چ کتابی میخونی.نید؟

کتاب زیاد داره ولی قصه ها رو از خودم میگم با توجه به خطاهای روزانش مثلا دیروز با مداد،شمعی رو جاکفشی خط خطی کرد دستمال اوردم باهم پاک کردیم ولی شب قصه بچه شتر رو گفتم ک همیشه تو دفتر میکشید مامانشو خوشحال میکرد

قصه نترسیدن از خانم دکترم که پای ثابت هرشبه چون یکم میترسه از دکتر😁

ولی واقعا موثره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728