2703
2553
عنوان

ماجرای مهربون و باتجربه توروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 34 پست
اون بچه رو تنها گیر بیار دوتا چشم غره بهشچ برو یه نیشگونم بگیر سری بعد هربار اومد سمت پسرت اخم کن به ...

پناه بر خدا 

اون بچه فقط دوسالشه خانم 

کودک آزاری یاد ندید تورخدا

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا فقط همین روش جواب میده

جواب موقتیه 

تا کی دنبال بچمون باشیم ببینیم کی ازارش میده این مسائل تا اخر عمر هست

مثل اینکه دور گیاهو ایزوله کنی افت روش اثر نکنه معقول اینه گیاهو تقویت کنی تا محکم باشه از پس افات بربیاد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

مادر بی مسووولیت اون بچه هیچ واکنشی نداره؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2720
اون بچه رو تنها گیر بیار دوتا چشم غره بهشچ برو یه نیشگونم بگیر سری بعد هربار اومد سمت پسرت اخم کن به ...

وااای اصلن نمیترسه شوهرم با خشم شدید باهاش حرف زد

میدونمم کارشوهرمم درست نبود ولی خب خیلی عصبانی بود.. 

ی کم نگاه تو چشمای شوهرم کرد بعدش خندید و رفت...

با نیشخند

هربچ ای دیگه ای بود گریه میکرد

باورتون میشه؟

اعجوبه هست همه میگن

😍سمیmohsenرا😍
بخداوندی خدا من بودم پسرمو کلا تو بغلم نگه میداشتم هیچ کاری هم نمیکردم  اعتراض میکردن جوری که ...

چجوری دفاع کنم؟

دیگه بدترازین بگم که گفتم نزارید بچه مردمو بزنه 

بچه ای که دیگران کتک میزنه بیشتر ب خودش داره آسیب میزنه تا بچه دیگه

بعدش اونا میخندن هر هر هر

میگن کمردختر فلانی رو‌کبود کرده با دندون 

😍سمیmohsenرا😍
هیچوقت ازین چالشا فرار نکن  پسرمن با شخصیت حیوانات خصوصا ی فیل داره زود نکات رو میگیره  ...

ممنون عزیز

اما من درست متوجه نشدم

ببینم اسطور پسرم کیه؟

بعد خطاب ب اسطورهه بگم که نزار کسی کتکت بزنه ؟

😍سمیmohsenرا😍

ب پسرت یاد بده باید از خودش دفاع کنه بگو نباید کسی رو زد ولی نباید هم وایساد تا تو رو بزنن بگو وقتی دیدی میخواد بزکه اول تذکر بده بهش اگه گوش نکرد دساشومهحم بگیر تا نتونه بهت اسیب بزنه برای اینکه ترسش بریزه هم بهش انگیزه بده که تو بزرگتری قوی تری و....

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2714
چجوری دفاع کنم؟ دیگه بدترازین بگم که گفتم نزارید بچه مردمو بزنه  بچه ای که دیگران کتک میزنه ب ...

خب عزیزم باور کن من جات بودم وقتی اون خانواده بودن نمیبردم بچه‌مو شما که میگی نمیشه 

خیلی ناراحت شدم براتون خصوصا کوچولو 

تنها راهی که مونده همون بغل کردنه کلا تو بغلت نگه دار اصلا زمین نزار هیچ کاری هم نکن 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
مادر بی مسووولیت اون بچه هیچ واکنشی نداره؟

نه .. میخنده و از بقیه کارهای دخترش تعریف میکنه

اگر می دیدیم چطور بالای مجلس میشینه و صحبت میکنه و با اعتماد بنفس چهچهه میزنه و بقیه رو میخندونه

بعد خوانداوه پدرشوهر منم میگن خیلی خوش صحبته

میدونید اونا احساس برتری دارن 

و اینم نتیجه همین حسشون هست

اونا میخان اثبات کنند ک تو همه چی برترن چون وضع مالیشون خوبه خیلی خوله

نمیفهمن که بچه بی تربیت داشتن برتری نیست

😍سمیmohsenرا😍
ممنون عزیز اما من درست متوجه نشدم ببینم اسطور پسرم کیه؟ بعد خطاب ب اسطورهه بگم که نزار کسی کتکت ب ...

اره

من شبا قصه کوتاه از حیوانات میگم براش حیواناتی که دوسشون داره با عکس حیوانات رو فلش  کارت میتونی بفهمی بعد نکته تربیتی رو تو داستان یک دقیقه ای تعریف کن

وقتی میری قدم بزنی حالش خوبه بهش بگو ولی اسم خود نهال رو نیار کلی بگو

بگو هر کی خواست تو رو بزنه محکم دستاشو بگیر اجازه نده بگو زدن کار بدیه

با زبون بچه گانه وقتی داره به مکالمت با باباش دقیق گوش میده این نکته رو گوشزد کن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
خب عزیزم باور کن من جات بودم وقتی اون خانواده بودن نمیبردم بچه‌مو شما که میگی نمیشه  خیلی ن ...

خب پسر منم دلش میخاد بره با بقیه بچه ها بدوبدو کنه بازی کنه

میره بعد فرار میکنه میاد تو بغلم میشینه

همه میخندن ک از نهال میترسه

وقتایی ک ی کار اشتباه میکنه

همون پدربزرگ نهال میگه بگم نهال بیاد؟؟

خب من چی بگم ب ی مرد ریش سفید مثلن استاد دانشگاه 

ننگ بر این دانشگاه ک أین استادشه

😍سمیmohsenرا😍
خب پسر منم دلش میخاد بره با بقیه بچه ها بدوبدو کنه بازی کنه میره بعد فرار میکنه میاد تو بغلم میشینه ...

باورم نمیشه 

واقعا راست میگن تحصیلات شعور نمیاره ها

بهتر نیست همسرت مداخله کنه 

عزیزم یکی دوبار نرو علت رو هم توضیح بده 

اره من شبا قصه کوتاه از حیوانات میگم براش حیواناتی که دوسشون داره با عکس حیوانات رو فلش  کارت ...

پسر شما چندسالشه؟

پسر من هنوز اسطوره ای نداره؟

خیلی باهوشه از همه لحاظ ازون بچه که دیقا هم سنن جلوتره فقط درحضور اون بچه و خونواده ش خیلی ساکت میشه

خیلی خوب جملات بلند رو میگه درحالی که اون بچه ده تا کلمه بلده و مدام همونا رو تکرار میکنه

و مامانش میگه نهال اینا رو میگه اینو میگه اونو میگه

ابنا رو گفتم ک بگم پسر من باوجودیکه حرف زدن بلده ولی درحضور اون هیچ چیزی نمیگه این همه حرف بلده اما سکوت میکنه

😍سمیmohsenرا😍
2706