2733
2734
عنوان

اگه موقع دعوا شوهراتون....

733 بازدید | 18 پست

فحش ناموسی بدن  حالا با شما نباشن مثلا با اون طرفی که دعواش میشه یا این  تیکه کلام همیشه باشه به هیچ عنوان نه باحرف ن با دعوا ن با بحث نتونید از  سر زبونش برش دازید چی میکنید؟ 

یا اگه تودعوا شدید ب خانوادتون فحش ناموسی بده؟ 

به من وخانوادم که اصلاولی تیکه کلامش به بقیه میگه متاسفانه

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میخوابونم دهنش     شاید طلاقم بده اما خوبش کردم    

منطقیه😂😂😂😂

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

من مجردم  ولیییییی مورد دومی که گفتی هیچچچچ جوره تو کت من نمیره 

به نظرم مامان بابای من  منو انقدر بزرگ نکردن و زحمت نکشیدن که یکی بعد از راه برسه چرت و پرت بگه  اونم به کیییییی به مامان بابام 

یعنی اصلا نمیتونم تصور کنم .... 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

من یه خواستگار داشتم شرایطشم خوب بود ، بعد طلاق گرفته بود ،ازش پرسیدم چرا دلیلش چی بوده ، گفت مادر ج     ن د.       ه بع خانوادم تهمت زده 😐😐😐🙄فک کن به همسر سابقش گفت مادر ج .ن.  د .ه 

همونجا گفتم اووه اووه 

این نه نه 😂😂😂😂😐 تازه اوون موقع شدیددد تو فاز ازدواج بودم مثل الان خنثی نبودم 

2706