1822
1823

دست راستم به طرز وحشتناکی درد میکنه از صبح، امکان رفتن به دکتر را ندارم، کسی میدونه علتش چی میتونه باشه و چیکار کنم تا خوب شم؟؟؟؟

شاید عصبیه

یه مسکن بخور بادستمال ببند گرم نگهش دار.تکون نخور بهش فکر نکن

۹۹.۹.۹    یه اتفاق عالی که انتظارشو نداشتم برام افتاد.میدونم خدایهویی بنده هاشو شادمیکنه.خدایاشکرت واسه همه چی 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

شوهر منم اینطور بود عکس انداخت گفت ضربه خورده ترک خورده

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
1883

منم همینجوره فک کنم از گوشیه ک همش دستمه ‌‌‌

اسیب دیده جایی نخوردع ؟ یا شب موقع خاب نخابیدی روش؟

گونی گونی پشکل🥴نی نی سایتیا خوشگل😏😌😌ها چیه؟  چپ چپ نگا میکنی؟ مشکلی داری؟مشکل گشا ابلفضل💚💛     سربسرمن نذارید من مث بقیه نیستم... من شلوارتونو درمیارم😑😌😌میندازم دور گردنتون😑 آی عم خطرناک😏                        حااااالا که تا اینجاشو فضولی کردی خوندی،عسیسم ی صلواتم بفرس واس خوشبختی خودتو من           💛💚💛💚💛💚💛مچکرم مچکرم😜

بنظرمن شب ببند با یه دستمال بزرگ یا با چادر رنگی قشنگ ببندش تا صبح خوب میشه.منم مثل شمام پام یا دستم یه دفعه خیلی بد درد میگیره جوری که از خواب بیدار میشم میبندمش خوب میشه یه قرص سرما خوردگی یا مسکنم بخور اگر نه خوب نشدی برو دکتر.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

امروز همه دستشون درد میکنه😕

شاید روش خابیدی یا سرمازده شده یا ویتامین دی بدنت کم شده یا غذاهای با طبع سرد زیاد خوردی

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣