2726

سلام مامانای عزیز  اگه نی نی گلتون متولد سال ۹۶ بخصوص ماه بهمنش بیاید بیشتر باهم و با نی نی هامون و خصوصیات اخلاقی و رفتاری و وزن و قد و.... باهم اشنا شیم  

نی نی من دختر شیطون و خیلی شلوغی وزنش تقریبا فک کنم ۱۴ و قدش دقیق یادم نیست ولی قدش بلنده ماشا.. خیلی شلوغ و پرجنب و جوش تازه از شیر گرفتم ولی پوشک هنوز نه

من پسرم دی ۹۶ وزنش ۱۱ قدش نمیدونم فک کنم ۹۸ اینا میشه خیلی پرجنب و جوشه از شیر گفتم از پوشک نگرفتم کامل حرف میزنه جمله میگه فقط وزنش وزنش دق داد منو

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
27فروروین 96.هنوز واکسن 18ماهگیش گذشته نزدم.ولی میدونم ک زیر 14احتمالا باشه

شوخی میکنی میدونی چند وقته گذشته

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
اره دوهفته ای شده..ولی اینجا فقط 3شنبه ها میزنن.واسه همین هفته پیشم تعطیل بود.این هفته خودم ترس دارم ...

ببین پسر من دی ۹۶ من تیر ماه واکسنشو زدم بعد شما چطور میگی دوهفته گذشته منظورت فروردین ۹۷

وای من دخترم 97 هس من جواسم نبود فک کنم 96 هس..ای خدا هوش ندارم😂😂😂

میگم اخه خدا حفظش کنه عزیرم این بچه ها واس ادم هوش میزارن بمونه اخه😂

میگم اخه خدا حفظش کنه عزیرم این بچه ها واس ادم هوش میزارن بمونه اخه😂

من بخدا تاریخ حفظ نمیکنم فقط تاریخ تولد خودم یادمه.خخ..من پسرم از همسر سابقم باورت میشه چ وقت پیش اومد پیشم نمیدونستم کلاس ششمه.چشام 4تاشد فهمیدم.فک میکردم کلاس چهارمه😨

من بخدا تاریخ حفظ نمیکنم فقط تاریخ تولد خودم یادمه.خخ..من پسرم از همسر سابقم باورت میشه چ وقت پیش او ...

عزیززززم خدا حفطش کنه ادم ک وارد زندگی میشه مخصوصا وقتی بچه دار میشه دیگ تاریخ و زمان از دستش در میره تمام فکرو ذکرش میشه خونه داری و بچه داری من کلا تو خونه ام بعد ی دفعه ب خودم میام میبینم ۵ روزه رنگ بیرونو ندیدم حتی تا جلوی درم نرفتم😂

من پسرم دی ۹۶ وزنش ۱۱ قدش نمیدونم فک کنم ۹۸ اینا میشه خیلی پرجنب و جوشه از شیر گفتم از پوشک نگرفتم ک ...

من دخترم به غذا افتاد از شش ماهگی کشت تا غذا بخوره ولی از شیر گرفتم غذا خوردنش خوب شده خداروشکر  البته شبا تو خواب سینه مو میخوره که موندم اونو چجوری ترکش بدم 😐

عزیززززم خدا حفطش کنه ادم ک وارد زندگی میشه مخصوصا وقتی بچه دار میشه دیگ تاریخ و زمان از دستش در میر ...

من اتفاقا زیاد خونه نمیمونم.ولی حافطم حس میکنم داره ضعیف میشه فقط چیزهای ک بهشون فک میکنم یا تو ذهنم هستن ب یاد میارم.چیزهای ک گذشته ناراحتم کرده همه رو یادمه ولی چیزهای ک ب تاریخ و ساعت و اعداد ربط میشه خیلی یادم نمیمونه.2تا بچهام فردردینی هستم.دخترم 27 پسرم 22.این یادمه فقط..شوهرم هم دقیق یادم نیس.چون شناسنامه شهریور ولی خودش اسفندیه.اونم دقیق نمیدونم😂

2706