1600
1541
عنوان

پسرای فروردینی

126 بازدید | 24 پست

تا حالا با مردای فروردینی بودید؟؟ چه خصوصیات رفتاری دارن؟!

من که عاشق مهر ماهیام اما الان گیرم رو فروردینه چون تشخیصش سخت شده برام :( اصن نمی‌دونم چند چنده

مرا عهدیست با شادی، كه شادى آن من باشد  

ی فروردینی تو فامیل داریم پسر ..یکی از پسر عمه هام 

داغون 😹😹😹

عصبی 

پرخاشگر 

خودبزرگ بین 

خودخواه 

نمیدونم شاید بامن اینطوریه 😒😐

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

البته داداشه من دوست داره کسی روحرفش حرف نزنه وگرنه ناراحت میشه ولی خیلی شوخو با مزه هستش

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
8
دقیقن شوهر منم

من خودممم فروردینیم ولی برعکس اینام خیلی تودارم 

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
1537
چرا عاشق مردای مهر ماهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون موردای زیادی اطرافم هستن که همشون عاشق پیشه احساسی و همسرشونو میزارن رو سرشون به عبارتی ارزش قائلن

مرا عهدیست با شادی، كه شادى آن من باشد  
چون موردای زیادی اطرافم هستن که همشون عاشق پیشه احساسی و همسرشونو میزارن رو سرشون به عبارتی ارزش قائ ...

شنیده بودم مردای مهرماهی شیطون زیرپوستی هستند؟؟

خانم دیر اومدی نخواه زود برو    
1578