2726

شوهرم میگه تختو تکون میدی مامانم اومده بود میگفت شب اونقدر شدید یه دستت یه هو تکون میخورد من میترسیدم...

یعنی چرا من اینجوریم کسی اینطوری نیست؟؟؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمنم اونجوریه یعنی چیه..تخت روتکون میده

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2728
تا حالا حجامت کردین؟

نه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
خودت حس نمیکنی؟ خواب نمیبینی اون لحظه؟

نه اصلا ده سال یه بارم خواب نمیبینم خودمم اصلا حس نمیکنم میگن دست راستمو یه هو شدید تکون میدم هر ۱۰ دقیقه یه بار

عزیزم برودکتررررررر چرانمیری واقعا

یعنی خطرناکه...میترسم برم آخه یه بار همین دست راستم زیاد حس نداشت رفتم گفت اعصابش آسیب دیده میترسم الانم برم چیز بدتری بگه

2706