1822
1823

شوهرم میگه تختو تکون میدی مامانم اومده بود میگفت شب اونقدر شدید یه دستت یه هو تکون میخورد من میترسیدم...

یعنی چرا من اینجوریم کسی اینطوری نیست؟؟؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

شوهرمنم اونجوریه یعنی چیه..تخت روتکون میده

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔حالا خدا بعد٨ماه بچموبهم برگردونده😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️دعاکنین این دفعه به وقتش بغلش کنم😘😊واسه سلامتی همه تودلیا یه صلوات😄فرستادی بگو منم براشمابفرستم😘

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
تا حالا حجامت کردین؟

نه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
خودت حس نمیکنی؟ خواب نمیبینی اون لحظه؟

نه اصلا ده سال یه بارم خواب نمیبینم خودمم اصلا حس نمیکنم میگن دست راستمو یه هو شدید تکون میدم هر ۱۰ دقیقه یه بار

شوهر من اگه وسط خواب بیدار بشه یا چشم باز کنه همش داره چرت وپرت میگه انقد بهش میخندم😂،تاحالا نشنیده بودم کسی انقد تکون بخوره اگه خواستی یه دکتر برو مطمعن شی

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج🌹🌹یه نی نی دیگه داره میاد تو زندگیمون😍خدایا شکرت😍میشه یه صلوات برام بفرستی که نی نیم سالم وصالح باشه و به سلامتی به دنیا بیاد😗ممنونم😙😗

شوهر منم گاهی اوقات اینجوری میشه تو خواب،معمولا شبایی که روزش رفته سالن فوتبال

فک کنم تو خوابم فوتبال بازی می‌کنه😂😂😂

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم برودکتررررررر چرانمیری واقعا

یعنی خطرناکه...میترسم برم آخه یه بار همین دست راستم زیاد حس نداشت رفتم گفت اعصابش آسیب دیده میترسم الانم برم چیز بدتری بگه

1826
نه اصلا ده سال یه بارم خواب نمیبینم خودمم اصلا حس نمیکنم میگن دست راستمو یه هو شدید تکون میدم هر ۱۰ ...

برو دکتر حتما پیگیری کن

من مدتی یبار خواب میبینم که مثلا از یه جایی پرت شدم خودم با تکون بدنم از خواب بیدار میشم

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
یعنی خطرناکه...میترسم برم آخه یه بار همین دست راستم زیاد حس نداشت رفتم گفت اعصابش آسیب دیده میترسم ا ...

عزیزم انشالله ک چیزی نیست نگران نباش ولی دکتربروکهدخیالت راحت باشه ما ک دکترنیستیم نمیتونیم تشخیص بدیم چیه.برات صلوات فرستادم ک هیچیت نباشه وسالم باشی

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
عزیزم انشالله ک چیزی نیست نگران نباش ولی دکتربروکهدخیالت راحت باشه ما ک دکترنیستیم نمیتونیم تشخیص بد ...

ممنون دوست عزیزم🌹🌹🌹🌹