1464
1482

شوهرم میگه تختو تکون میدی مامانم اومده بود میگفت شب اونقدر شدید یه دستت یه هو تکون میخورد من میترسیدم...

یعنی چرا من اینجوریم کسی اینطوری نیست؟؟؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

شوهرمنم اونجوریه یعنی چیه..تخت روتکون میده

پسرنازم😔کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😔دیگه آذراومد وتونیومدی مطمن شدم که دیگه خدا ازم گرفتت 😔هنوزم باورم نشده بود ندارمت مثل اون روزا حس میکردم لگدمیزنی😭😭دلم برات خیلی تنگ شده اون لحظه ای که صدامومیشنیدی تکون میخوردی دلم برات میرفت😭😭روزارومیشمردم آذربشه بیای لباسای قشنگتوتنت کنم قربونت برم😔😔😭😭پسرم حرفاوتیکه های اطرافیان خیلی آزارم میده همیشه باهات دردل میکردم میگفتم میای ودلمواروم میکنی ولی توام نیسی ودارم دق میکنم 😭😭😭وقتی شنیدم سِرم لعنتی رگتوپاره کرده بند دل منم پاره شدپسرم 😔😔چشام دیگه نمیبینه اخه چقد گریه کنم همه روکلافه کردم😔😔اخه دست خودم نیس که داغت بدجوربه دلم موند😭😭😭😭چه ساده میگن فراموش کن قسمت نبود اخه اوناچه میدونن من باتوزندگی میکردم باتوغذامیخوردم باتومیخابیدم بیدارمیشدم😔😔😔ای خدااااابه کی به چی قسمت بدم پسرموبهم بگردونی😔😔😭😭😭😭

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484
تا حالا حجامت کردین؟

نه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

عزیزم برودکتررررررر چرانمیری واقعا

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏
1432
خودت حس نمیکنی؟ خواب نمیبینی اون لحظه؟

نه اصلا ده سال یه بارم خواب نمیبینم خودمم اصلا حس نمیکنم میگن دست راستمو یه هو شدید تکون میدم هر ۱۰ دقیقه یه بار

شوهر من اگه وسط خواب بیدار بشه یا چشم باز کنه همش داره چرت وپرت میگه انقد بهش میخندم😂،تاحالا نشنیده بودم کسی انقد تکون بخوره اگه خواستی یه دکتر برو مطمعن شی

خدایا خانوادم و زندگیمو به تو میسپارم خودت مواظبشون باش    
عزیزم برودکتررررررر چرانمیری واقعا

یعنی خطرناکه...میترسم برم آخه یه بار همین دست راستم زیاد حس نداشت رفتم گفت اعصابش آسیب دیده میترسم الانم برم چیز بدتری بگه

1403
نه اصلا ده سال یه بارم خواب نمیبینم خودمم اصلا حس نمیکنم میگن دست راستمو یه هو شدید تکون میدم هر ۱۰ ...

برو دکتر حتما پیگیری کن

من مدتی یبار خواب میبینم که مثلا از یه جایی پرت شدم خودم با تکون بدنم از خواب بیدار میشم

خواهشا برا حاجتم صلوات بفرستین😑😑خیلی درمانده شدم
یعنی خطرناکه...میترسم برم آخه یه بار همین دست راستم زیاد حس نداشت رفتم گفت اعصابش آسیب دیده میترسم ا ...

عزیزم انشالله ک چیزی نیست نگران نباش ولی دکتربروکهدخیالت راحت باشه ما ک دکترنیستیم نمیتونیم تشخیص بدیم چیه.برات صلوات فرستادم ک هیچیت نباشه وسالم باشی

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏
عزیزم انشالله ک چیزی نیست نگران نباش ولی دکتربروکهدخیالت راحت باشه ما ک دکترنیستیم نمیتونیم تشخیص بد ...

ممنون دوست عزیزم🌹🌹🌹🌹