1464
1411

شوهرم میگه تختو تکون میدی مامانم اومده بود میگفت شب اونقدر شدید یه دستت یه هو تکون میخورد من میترسیدم...

یعنی چرا من اینجوریم کسی اینطوری نیست؟؟؟

چوخ دانشمه

شوهرمنم اونجوریه یعنی چیه..تخت روتکون میده

پسرنازم😔کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😢گاهی وقتاحس میکنم هنوزم داری تکون میخوری تودلم ولی وقتی دست میزارم روشکمم میبینم نیستی ..هنوزم میگم شاید یه خابه وباتکون خوردنت مثل اون روزا نصف شب بیدارم کنی😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭وقتی بابات شناسنامه اتو اورد چقدخوشحال بودم دلم نمیاد ببرم باطلش کنن 😭😭😭گاهی وقتاکه خوابتومیبینم حتی اونجام میدونم ندارمت دوس دارم ازخواب بیدارنشم 😔دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔یعنی میشه بازم لگدزدناتوببینم😭یعنی منم مامان میشم😭😭😭😭😭ای خداااا😭😭😭😭😭

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
1444
خودت حس نمیکنی؟ خواب نمیبینی اون لحظه؟

نه اصلا ده سال یه بارم خواب نمیبینم خودمم اصلا حس نمیکنم میگن دست راستمو یه هو شدید تکون میدم هر ۱۰ دقیقه یه بار

چوخ دانشمه

شوهر من اگه وسط خواب بیدار بشه یا چشم باز کنه همش داره چرت وپرت میگه انقد بهش میخندم😂،تاحالا نشنیده بودم کسی انقد تکون بخوره اگه خواستی یه دکتر برو مطمعن شی

خدایا خانوادم و زندگیمو به تو میسپارم خودت مواظبشون باش    
عزیزم برودکتررررررر چرانمیری واقعا

یعنی خطرناکه...میترسم برم آخه یه بار همین دست راستم زیاد حس نداشت رفتم گفت اعصابش آسیب دیده میترسم الانم برم چیز بدتری بگه

چوخ دانشمه
1474
نه اصلا ده سال یه بارم خواب نمیبینم خودمم اصلا حس نمیکنم میگن دست راستمو یه هو شدید تکون میدم هر ۱۰ ...

برو دکتر حتما پیگیری کن

من مدتی یبار خواب میبینم که مثلا از یه جایی پرت شدم خودم با تکون بدنم از خواب بیدار میشم

خواهشا برا حاجتم صلوات بفرستین😑😑خیلی درمانده شدم
یعنی خطرناکه...میترسم برم آخه یه بار همین دست راستم زیاد حس نداشت رفتم گفت اعصابش آسیب دیده میترسم ا ...

عزیزم انشالله ک چیزی نیست نگران نباش ولی دکتربروکهدخیالت راحت باشه ما ک دکترنیستیم نمیتونیم تشخیص بدیم چیه.برات صلوات فرستادم ک هیچیت نباشه وسالم باشی

Allahim dustumda dushmanimda benim ichin ne istyursa benden bashka onlara nesip et💖💖خواهری برای حاجتم یه صلوات میفرستی😍🙏