2737
2734

سلام شبتون بخیر پسرم خیلی بدنش ضعیفه تند تند مریض میشه بهم گفت گوشت و شیشه کن بهش بده اولین بار شنیدم یلد نیستم اگه بلدین برام بگین درست کنم براش در ضمن میگن براش تخم مرغ بشکن اینم باز بلد نیستم و تازه شنیدم اخه ما برا چشم زخم اگه وسعمون برسه گوسفند اگه هم نرسه مرغ و میکشیم خونشو میزنیم به کف پا خودشم میدیم به یه فقیری مستحقی چیزی  اسپند دود میکنیم  و ان الیکاد میخونیم چهارقل میخونیم فوت میکنم تو صورت طرف ممنون میشم راهنماییم کنین

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

با اینکارایی که میکنین نه تنها طرف بلکه ۷ نسل بعدشم از چشم‌زخم در امانن😑😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با اینکارایی که میکنین نه تنها طرف بلکه ۷ نسل بعدشم از چشم‌زخم در امانن😑😶

خب باز پسرم تند تند چشم میخوره   

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
خب باز پسرم تند تند چشم میخوره  

چرا فکر میکنی چشم‌میخوره؟😑🙄

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

گوشت رو بزار تو یه شیشه مربایی درسم محکم ببند بزار تو یه قابلمه اب اهسته بجوشه بعد دو ساعت که گوشت نرم شد بده بخوره بخصو ص اون یه زره ابی که تو شیشه هست 

تخم مرغ شکستن هم به اعتقادت بستگی داره این کارا یه جور انرژی فرستادنه سما همون وان یکاد رو بخون و اسپند دود کن

مادربزرگم پیاز رو رنده میکرد.

گوشت رو خوب له میکرد با یک دو سه باهم قاطی میکرد بعد تو شیشه ی در فلزی میذاشت

میذاشتش تو قابلمه ی آب در حال جوش تا خوب میپخت و آب مینداخت آبش رو میداد بچه

تخم مرغ شکوندن هم دعاش تو کتاب  گنج های معنوی یا داروخونه ی معنویی هست

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

گوشتو با ادویه یه تیکه پیاز و سبزیجات بزار داخل شیشه مربا که سرش فلزیه من یکم یکی دو قاشق آبم میریزم دماشو کم کن کم کم بجوشه داخل قابلمه که آب داره باید بزاری بعد دوسه ساعت آمادس

خالم گوشتو ميذاره تو شيشه خيلي خوشمزه ميشه ولي درست نميدونم چيجوري درست ميكنه. فك كنم گوشت و پياز درسته رو ميذاره تو شيشه بدون اب درشم ميبنده بعد يه ظرفو اب ميكنه ميذاره رو گاز اون ظرف گوشتم ميذاره توش زيرشو كم كم ميكنه گوشت خودش اب ميندازه پخته ميشه

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...

عزیزم تخم مرغو اطلاعی ندارم ولی چند تیکه گوشت مثلا توسایز قرمه بنداز تو شیشه یکی آبم بریز روش خیلی نه ها در حدی که یه بند انگشت روشو بپوشونه بعد در فلزی شیشه رو ببند بزار تو یه قابلمه پر از آب شعله رو کم کن تا سه ساعت اروم بپزه بعدش امادست

این نیز بگذرد  

اين كلمات را بنويسد بر روى تخم مرغ پس اگر به جهت انسان باشد در ميان دو پاى او بر زمين بزند و بشكند و اگر حيوان باشد در ميان او زند تا شكسته شود و در وقت شكستن تخم مرغ بگويد:

بسم اللّه و باللّه و على اسم اللّه و اسم العين .

و كلماتى كه بر تخم مرغ بايد بنويسد اين است (جاعت ) (جيعت ) (فجيعت ) (فجعجعت ) (انفجعت ) (انفجلقت )

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706