2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بستگی به ژنتیکشم داره خب
شما بزار 1کم بزرگ بشه اول ببین در چه حاله ابروهاش
اگه کم پشت بود اون موقع 1فکری برا نی نیت میکنیم دوستم
چه مامان به فکری
بهشت هم خشکسالیست؛این را دیشب از کف پای مادرم که ترک خورده بود فهمیدم...
من هم دختر هم پسرمو مادرشوهرم به زور با سرمه چشم ابروشون سیاه کرد الان هر موقع منو میببینه میگه ابرو مزه پرپشت بچه هاتو مدیون منی
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
منو و خواهرام رو هم مامان بزرگم سرمه میکشید الان واقعا عالی هستیم از دو سه سالگی به بعد هم میتونی روغن بادام بزنی به مژه ها و ابروهاش اینم تجربه یک اشنامونه که حسابی جواب داده
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
من وقتی به دنیا اومدم یه تار مو روی سر و صورتم نداشتم

نه مو، نه ابرو، نه مژه

الان هم ابروهای خوبی دارم، هم مژه و هم موی پرپرشت

نگران نباش

بذار بزرگ شه، درست میشه

این چیزا ژنتیکیه

اگه مامان و بابا موی پرپشت داشته باشن، خب موهای نی نی هم زیاد میشه

در غیرا اینصورت به زور نمیتونی کاریش بکنی
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
2738
من هم دختر هم پسرمو مادرشوهرم به زور با سرمه چشم ابروشون سیاه کرد الان هر موقع منو میببینه میگه ابرو ...

فقط ی بار سرمه کشید؟یا مرتب سرمه میکشید؟

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
من هم دختر هم پسرمو مادرشوهرم به زور با سرمه چشم ابروشون سیاه کرد الان هر موقع منو میببینه میگه ابرو ...

سلام عزیزم . تواین تاپیک گفتی مادرشوهرت چشم و ابروهای بچه هاتو با سرمه سیاه کرد. میشه بگی از چند سالگی اینکارو کرد و چن بار ؟؟؟؟ 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
سلام عزیزم . تواین تاپیک گفتی مادرشوهرت چشم و ابروهای بچه هاتو با سرمه سیاه کرد. میشه بگی از چند سال ...

سلام عزیزم ..وقتی نی نی بدنیا میاد بعضیا قبل از ده روزگی بعضیا بعد از ده روزگی تو چشم نی نی هاشون سرمه میکشن

2706