2410
2553

بچه ها پدر شوهرم خیلی تحقیرم میکنه ...

مدام میگه تو هیچی نیستی 

یه لیسانس الکی داری..

ظاهرمو تحقیر میکنه 

خانوادمو تحقیر میکنه 

یه چند بار جواب دادم....اما روز ب روز وقیح تر میشه...

خدایی هم کارمندم هم هرجا کار کردم خیلی موفق بودم...

ظاهرمم عادیه حتی هرکس میشنوه اون ب من میگه زشت بهش میخندن....اما انگار از تحقیر من لذت میبره...

شوهرمم خیلی جوابشو داده اما معتقده من خودمو ب شوهرم انداختم کسی منو نمیگرفته!!!!!!خلاصه یه ادم بی دین و بی انسانیته....

حالا ازتون کمک میخوام خیلی اعتماد به نفس اومده پایین شوهرمم هرچی تلاش میکنه من ی جوری دلم شکسته ....دلم میخواد تحصیلاتمو ادامه بدم و دکتری بگیرم یا ب یه موفقیت چشم گیر برسم ک ببینه بزرگی و عزت ادما دست خداست.....

اما دل مرده ام توان حرکت ندارم بهم بگید چیکار کنم؟

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

حسودی میکنه بت 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2714

اون از لحاظ رواني مشكل داره تو دكتري هم بگيري باز اون يه چيزي پيدا ميكنه سعي كن اصلا نبينيش به شوهرت بگو حرفاش ناراحتم ميكنه دوست ندارم ببينمش

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

حسووود هرگز نیاسود

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
2706