1507
1482

بچه ها پدر شوهرم خیلی تحقیرم میکنه ...

مدام میگه تو هیچی نیستی 

یه لیسانس الکی داری..

ظاهرمو تحقیر میکنه 

خانوادمو تحقیر میکنه 

یه چند بار جواب دادم....اما روز ب روز وقیح تر میشه...

خدایی هم کارمندم هم هرجا کار کردم خیلی موفق بودم...

ظاهرمم عادیه حتی هرکس میشنوه اون ب من میگه زشت بهش میخندن....اما انگار از تحقیر من لذت میبره...

شوهرمم خیلی جوابشو داده اما معتقده من خودمو ب شوهرم انداختم کسی منو نمیگرفته!!!!!!خلاصه یه ادم بی دین و بی انسانیته....

حالا ازتون کمک میخوام خیلی اعتماد به نفس اومده پایین شوهرمم هرچی تلاش میکنه من ی جوری دلم شکسته ....دلم میخواد تحصیلاتمو ادامه بدم و دکتری بگیرم یا ب یه موفقیت چشم گیر برسم ک ببینه بزرگی و عزت ادما دست خداست.....

اما دل مرده ام توان حرکت ندارم بهم بگید چیکار کنم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

حسودی میکنه بت 

✨اونقدی که ما تو زندگیمون حیوون راه دادیم حضرت نوح توو کشتیش راه نداد✨ دلت را به هرکسی نسپار این روزها مردم از سپرده بهره میخواهند◾◽ تنها کسی که تا آخر دنیا باهاته خودتی پس کنار بیا باهاش⚫ وفاداری دیگه یه کلمه نیست یه آثار باستانیه💢💢
1484
خودش تحصیلاتش چقدره؟

دیپلم...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
8
1476

قطع رابطه و سکوت تمام قد در مقابل تمام بیشعوریش گلم ....

نمیتونی قطع رابطه کنی کمتر برو 

و حتی نگاهش هم نکن به نظر یه کمبود خیلی عمیقی داره و برای تخلیه شما رو انتخاب کرده پس دور شو ازش

اعتماد به نفس بعضیا رو اگه پشگل داشت الان قهوه ترک بود👌😎
1508