2703
2553
عنوان

قدرت ذهن و قانون جذب

127 بازدید | 9 پست

خواهشااااا اونایی که هیچ اطلاعی در این باره ندارن نیان بگن که اینا چرته و اینا ، چون که تو کتابهای زیادی این قانون ثبت شده ؛ حالا سوالم از اونایی که در این باره اطلاع دارن اینه که میشه نواقص جسمی رو باهاش درست کرد؟ تجربشو داشتین؟

پشیمونم از گذشته ی اشتباهم ، از ضربه هایی که خوردم ، از اشتباهاتم ، ولی خدارو شکر میکنم که از اون منجلاب بیرون کشیده شدم و توبه کردم و به دنیای واقعی خودم برگشتم ، خدایا شکرت❤❤❤

با عرض سلام اگه میشه لطفا این پیامرو بزارین تو گروهتون

اگر کسی رو میشناسین که به مرضی دچارمیباشدودرتامین هزینه دارویی خود مشکل داردلطف کنید ایشان را به همراه مدارک پزشکی و فاکتور خرید دارو به

من معرفی کنید۰

09102656575

دکتر مهدی سلیمان زاده

09131532968

دکتر عبدالله احتشام

09122313829

دکتر شریفی

09123042364

دکتر امير بهاري

پوروفسوربهروزعلی پور

09136605168

لطفا بامن تماس بگیرید

دکتر مجید پورمند

09102656575

لطفا این پیام را در گروههای دیگر هم نشر دهید شاید همین الان کسی به خاطر مضیقه مالی با مرگ دست وپنجه نرم میکند.

دوستان عزیز بیمارستان تریتا واقع در تهران بزرگراه همت نرسیده به ازادگان دست راست روبروی دریاچه چیتگر یکی از پرفسورهای معروف دنیا جهت ویزیت بیماران سرطانی به صورت رایگان خدمات ارایه میدهند در صورتی که بیمار سرطانی میشناسید ممنون میشوم اطلاع رسانی کنید

پروفسورفیروزان

تلفن بيمارستان ٤٧٢٤١٠٠٠

ده دقیقه بزارین تو پستاتون شاید مشکل یه بنده خدایی حل شد.....این یه متن انسان دوستانه هست هر جا می تونید پخش کنید.

نشر دهید ثواب بسیار دارد

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بنظرم قانون جذب از اسمش مشخصه جذب عشق اوضاع مالی خوب و روحیه و اینچیزاس من تازه شرو کردم زیاد موفق نبودم نمیتونم ب ذهنم مسلط باشم

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
اسی دراین مورد تو اگاهی داری؟یه سوال دارم میخام بپرسم ازت

بله بپرسین

پشیمونم از گذشته ی اشتباهم ، از ضربه هایی که خوردم ، از اشتباهاتم ، ولی خدارو شکر میکنم که از اون منجلاب بیرون کشیده شدم و توبه کردم و به دنیای واقعی خودم برگشتم ، خدایا شکرت❤❤❤
متوجه نشدم یعنی چی نواقص میتونی مثال بزنی

مثلا زانو هارو صاف کرد

2714
فك نميكنم با جذب بشه  اما ورزش هاي خاص فيزيوتراپي و ورزش هاي اصلاحي  زانو رو صاف ميكنه&n ...

تو سن ۱۶ سالگی؟