2737
2734
عنوان

شوهرم اصلا قبولم نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 37 پست
اره بخدا خنده دارم هست😂😂😂😂😂من هميشه به خودم ميرسم،برا همين اينارو ميپرسه ديگه😂

وای من یه بار پیش خواهر شوهر و مادرشوهر بودم

بعد داشتم تعریف میکردم که رفتیم خونه عموی شوهرم،یهویی گفت بریم مریض احوال بود،بعد داشتم میگفتم ب شوهرم گفتم من اینجوری نمیام فرداش نوبت آرایشگاه داشتم واسه ابرو و این چیزا،،،بعد شوهرم گفت بیا بریم تو همینجوری از همشون خوشگلتری،،،،،،آقا من اینو گفتم خواهرشوهرمو باید قیافشو میدیدی،،،جررررررر خوردن تو صورتش هویدا بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من یه بار پیش خواهر شوهر و مادرشوهر بودم بعد داشتم تعریف میکردم که رفتیم خونه عموی شوهرم،یهویی ...

اره ديگه ببين همينارو ميگم بگو!!بذار ببينن كه تورو چقد دوست داره،بذار كنار بكشن وگرنه اونا نه تنها اين كارارو ميكنن بلكه از اين خوشحالن كه اولويت دارن نسبت به تو،به شوهرت بگو كه ارزش بده بهم بهش بگو يه مرد چقد زنشو مثل ملكه تحويل بگيره خودشم پادشاه ميشه،بذار شوهرتم تو جمع ازت تعريف كنه جلوي اون عفريته ها

اره ديگه ببين همينارو ميگم بگو!!بذار ببينن كه تورو چقد دوست داره،بذار كنار بكشن وگرنه اونا نه تنها ا ...

👌👌👌👌👌👌😘😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من وقتی باشوهرم آشنا شدم حسابی تپل و خوشگل بودم

بعد ک اومدن خواستگاری ،،،خواهرش یه چوب خشک سبزه،،،،،

بعد از عقدم افتاد تو کار چاقی،،،فقط میخواست تپل شه،،،،نمیدونم چی خورد،،،شد تپللللل

همه بهش میگفتن وقتی نگات میکنیم خندمون میگیره نه به اون لاغری نه به حالا........

میخواست یه وقت از قافله عقب نمونه

ببین مثلا وقتی موهامو رنگ میکنم همه میگن خیلی خوشگل شدن

یه مبارکه از دهنشون درنمیاد،ولی کافیه دختراش یه لاک بخرن

شروع میکنه میگه مادر مباررررررکه انشالله با دل خوش استفادش کنی عزیزم

حالا این سری آخر ک رفتیم موهامو بالیاژ کرده بودم....فقط نگاه کرد هیچی نگفت،دخترم هم درومد بهش گفت مامان جون موهای مامانمو دیدی چقدر خوشگل شدن ،،،،،،هیچی بش نگفتی😂😂😂😂😂

اونم گفت آره مامان خیلی خوشگلن

ولی ازین ب بعد میرم تو کار تعریف و تمجید از خودم😁

2731
👌👌👌👌👌👌😘😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌹🌹 من وقتی باشوهرم آشنا شدم حسابی تپل و خوشگل بودم بعد ک اومدن خوا ...

افرين اره همينكارو بكن،جالبه جاري من خيلي معموليه خيليييي و اصلا لباس پوشيدن بلد نبود،من كه وارد اين خونواده شدم هرچي ميخريدم اونم ميخريد،چون هرجا ميرفتيم منو تعريف ميكردن جاري و مادرشوهرم يه تيم شدن،مادرشوهرم هييييچ وقت نميگه خوبم يا خوشگلم يا هرچي!روز عروسيمم كم بود از حسادت گريه كنه،يبار كه اومد گفت فك نكن خيلي خوشگلي منم به شوهرم گفتم ازت ميخوام منو تعريف كني پيش مامانت اينا،اونم گفت اوكي ولي هنوز نديديمشون كه بگه😂😂خودم هر سري باهاشون تنها ميشم(جاري و مادرشوهرم)شروع ميكنم از خودم تعريف كردن كه فلاني اينو بهم گفت فلانجا رنگ موهامو گذاشتم فلان قدر پولش شده،مادرشوهرم پيش خونواده خودش گفته بود كه من ولخرجم و حرص ميخورد،زندايياي شوهرمم زنگ زدن بهم گفتن،منم به مادرشوهرم گفتم شنيدم همچين حرفي زدي؟!!😂😂اونم گفت نههه من نگفتم!!!در جواب گفتم اره از اون جمع يكي بهم گفت اينو فهميدم كه ميخواد رابطه مارو بهم بزنه،وگرنه تو كه ميدوني من خودم درامد دارم،شوهرمم هرچي خرجم كنه وظيفه شه😂😂😂😂فك كنم شبو نخوابيد

افرين اره همينكارو بكن،جالبه جاري من خيلي معموليه خيليييي و اصلا لباس پوشيدن بلد نبود،من كه وارد اين ...

😂😂😂

منم اولین بار عمم که آرایشگره موهامو هایلایت کرد ،پول نگرفت ازم.

بعد بار دوم ک بلوند کردم،،کلی پول دادم یه آرایشگر دیگه.منم ب اینا تو حرفام گفتم ،،یه کلمه نگفتن خوشگل شدن،،،بعد از چند وقت تو خونشون دختره و مادره گفتن که چطور دلت اومد پولای شوهرتو بدی جای رنگ مو؟همیشه برو پیش عمت(حالا عمه ی من تهرانه ها)اصلا آتیش گرفتم گفتی انقدر پول دادم،،،،،ولی دخترش ماه به ماه کلی پول جای اینکارا میده،کار خوبیه.

اینسری هم همینطور ک هیچی نگفتن،،،،خواهرشوهرم پرسید چقدر پول واسه موهات دادی؟دیدم مادره برگشت از تو آشپزخونه ببینه من چی میگم

منم الکی گفتم مدل دوستم شدم،،صدو پنجاه دادم😂😂😂😂😂😂

دبدم مادره گفت ،گفتم آخه خیلی گرون میشه اینکاری که کردی..گفتم چه نیازیه من به تو توضیح بدم اصلا...بمون تو همین افکار چیپ خودت

2738