2726
عنوان

چیزی بدتر از عشق مگ هست خدایا

113 بازدید | 11 پست

میدونم نمیخوادم میدونم فقط دوسم داره میدونم کلی تهمت کلی بی اعتمادی کلی حرمت شکسته.. و هزار بار هم قلبمو شکسته اما بازم میخوامش

الان حالم طوریه که فقط از خدا مرگ میخوام راحت بشم از این حقارت... از این یکی با یکی هستم هزار درجه از هر نظر ازم پایین تره اما بازم توی چشمش خودش بهتره از این ک توی این مدت قلبم روحم احساسم چشمام جزاون هیچکس ندید اما بهم تهمت میزنه ک اینجوری نیستم قلبم داره فشرده میشه... سخته اینقدر ک مرگ میخوام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حس میکنم توی آتیش دارم دست و پا میزنم

یه مدت به خودت سختی بده و طرفش نرو خودت رو مشغول کن سخته اما غرور و شخصیتت مهمتره...اگر درست و حیابی اومد طرفت باهاش دوباره باش.اگرنه تمام.سختیش 2 ماهه .به خودت بیا ...ارزش ما خیلی بیشتر از تهمت شنیدن و بی احترامی و سردیه

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
یه مدت به خودت سختی بده و طرفش نرو خودت رو مشغول کن سخته اما غرور و شخصیتت مهمتره...اگر درست و حیابی ...

باورت میشه هر روز اینا رو با خودم میگم... هزاران بار خواستم جدا بشم 

باورت میشه هر روز اینا رو با خودم میگم... هزاران بار خواستم جدا بشم 

میشه ارادهههههه کن.به خودت بیااااا جوونی و نشاطتت رو حروم نکن.منم این دورانو داشتم خواستم و گذاشتمش کنار .تب و لرز و گریه در حد جنون داشتم اما نخواستم سردی ببینم.بعد چند ماه به علط کردن انداختمش .ولی من ادم قبل نبودم .تموم شده بود برام

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

چیزی ک نکشتت،  قویترت میکنه ، درد شکست عشقی خیلی سخته ، اما تحمل کن ، بعدش ی آدمی میشی ۱۰۰ برابر قوی تر و موفق تر ، منم کشیدم این دردو ، شما هم اولیش نیستی ، آخریش هم نخواهی بود ،محکم باش ، ی روزی به این روزات میخندی . عشق اونیه ک حالت رو خوب کنه .