2726
عنوان

تافل ....

196 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من همین هفته پیش دیپلم زبانمو گرفتم و کلاس دهمم میخوام برای تافل بخونم سطحمم متوسطه تو زبان کسی تافل گرفته؟ سخته؟ توضیح بدین ممنوننم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببين تافل ي جورايي مثل كنكور ميمونه، تو بايد گرامر و همه چيزو بلد باشي، ولي نكته هايي كه نمره بيار باشن هم بلد باشي، يكمم بايد شانس بياري موضوعايي كه بهت ميافته راجبش اطلاعات يا حرفي براي گفتن و نوشتن داشته باشي، وگرنه اصلا كاري نداره، فقط اگه الان جايي نميخواي ارائه بدي امتحان نده ي سال بيشتر اعتبار نداره گرون شده الكي هزينه نكن

برای چی تافل بخونی؟

زبان جنرال و بعد تخصصی ات رو تو خونه ارتقا بده

تاجایی که می دونم اون آزمون وقتی به دردت میخوره که بخوای بری خارج

چون هر دو سال هم منقضی میشه

آیلتس بهتره چون برای اکثر کشور ها آیلتس میخوان نه تافل

تافل تا جایی که من خبر دارم واسه مهاجرت و تحصیل تو دانشگاه های آمریکا لازمه

در کل موفق باشید

برای چی تافل بخونی؟ زبان جنرال و بعد تخصصی ات رو تو خونه ارتقا بده تاجایی که می دونم اون آزمو ...

فعلا که لازم ندارم ولی راستش و بخواین میخوام تا جوونم و ذهنم کشش داره هرکاری کنم

اها برای گرفتن تافل باید برم اموزشگاه دوباره ؟

اموزشگاه فقط اگه بخواي كلاس بري، ميري سايت سازمان سنجش ي ووچر ميخري، بعد ميري با همون سايت ets ثلت نام ميكني، فقط اگر تهراني بهت پيشنهاد ميدم مكان امتحانتو سازمان سنجش انتخاب كني محيطش جوريه كه تمركز خيلي بيشتري روي امتحانت داري، من ي بار ي جاي ديگه انتخاب كردم انقدر اذيت شدم به سايت اعتراض كردم ي ووچر مجاني دادن بهم دوباره رفتم سازمان سنجش امتحان دادم

اموزشگاه فقط اگه بخواي كلاس بري، ميري سايت سازمان سنجش ي ووچر ميخري، بعد ميري با همون سايت ets ثلت ن ...

نه متاسفانه من در شهرستانم و خیلی محدوده برا اینچیزا ولی خب اموزشگاه دارن برا تافل فک کنم شنیدم

فعلا که لازم ندارم ولی راستش و بخواین میخوام تا جوونم و ذهنم کشش داره هرکاری کنم

خوب عزيزم شما همين هزينه رو بزار برو ي كلاس ديگه، برو ي امتحان تعيين سطح بده به جاي تافل، به دردت نميخوره الان ٢ تومن بدي واسه ي امتحان كه جوابش ي سال اعتبار داره فقط 

2706