2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا اینقد دلخور حالا

طبیعی قرار بود زایمان کنم و الکی الکی سزارینم کردن الان ۱۱ روزه نمیتونم سرپا وایسم؛رفتم بخیه بکشم دکتره میگه ۲۶ ساله کارم اینه تا حالا ندیدم اینطور بخیه بزنن کل شکمم روی بخیه ها رو تیغ کشیدن که نخ رو پیدا کنن پیدا نشد فرستادنم پیش یه دکتر دیگه اون بخیه رو کشید ولی چه فایده بخیه گره خورده بود و رفته بود توی گوشت دوباره پاره شد الان انگار دوباره سزارین شدم..خاک... به دکتر احمقم

ما بیمه تامبن اجتماعیم . یعنی دکتر بنویسه سزارین انجام میدن؟ 

تا مشکلی برای طبیعی نباشه سز نمیکنن.دکتر و مامای شیفت باید بگن که سز بشی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
اره اولمه اشنامون ماماست میگه ما به همه میگیم طبیعی ولی به بچه های خودمون که نه دیگه. میگه اصلا طبیع ...

برو برای طبیعی.زایمان طبیعی تو وجود زنه.عروس داییم مامای ارشد شیفت صبح بیمارستان امیرالمومنین.خودش دو تا زایمان طبیعی داشته .من خودم سز شدم ولی ایشالا باردار سم میرم برای طبیعی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
برو برای طبیعی.زایمان طبیعی تو وجود زنه.عروس داییم مامای ارشد شیفت صبح بیمارستان امیرالمومنین.خودش د ...

نمیتونی که دیگه اونایی که اول سزارین شن طبیعی دیگه براشون مقدور نیس

نمیتونی که دیگه اونایی که اول سزارین شن طبیعی دیگه براشون مقدور نیس

چرا عزیزم میشه.طبیعی بعد سزارین بهش میگن وی بک

2706