2733
2734
عنوان

بعله برون

207 بازدید | 12 پست

سلام 

لطفا از مراسم بعله برون در شهر و محل خودتون بگید که چه کارهایی می کنید چه رسم و رسوم هایی دارید به صرف شام هست ؟ هدیه می برید یا ....

وکیل هستم .  هر سوالی دارید بپرسید در حد توان علمیم پاسخگو هستم . یا در گروه تلگ  رام بپرسید .@vakil_s

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واللا آنقدر مادر شوهرم از خودش ادا اصول و شل کن سفت کن درآورد که اصلا بله برون نگرفتیم ! 

منم نداشتم انگشترم‌نخرید

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
2738

ما شیرازی هستیم 

اولین جلسه که خاستگاریه وقتی خونوادها فکراشونو کردن جواب مثبت بود خانواده دختر یه زمانی رو معین میکنن خانواده پسر میرن با گلو شیرنی یا کیک و یه مشت وسایل واسه دختر میبرن شال و لباس و پارچه و چادر و از این جور چیزا با یه انگشتر نشون 

توی مراسم از میزان مهریه و زمان عقد صحبت میکنن بعدم کل میزنن و دست میزنن حتما هم نیازی نیست شام بدی دلبخواهی هست معمولا که شیرینی و میوه و چایی میدن 

سلام خانوم ما یه ملک فروختیم به کسی اما نصف پولشو داد و چک بعدیشو پاس نکرد به این حساب که خونه شما متراژش کمتر از اونیه که گفتین، حالا میخاد شکایت کنه واسه تامین دلیل میخاد کارشناس بیاره ملکو اندازه بزنه، خواستم ببینم اگه درو براش باز نکنیم بعدا مشکلی واسمون پیش نمیاد؟ لطفا جواب بدید