2737
2739
عنوان

خانم ها تورو خدا کمک

212 بازدید | 20 پست

سلام آخرین روز هفته ششم هستم از دو یا سه ساعت پیش تکرر ادرار شدیییید گرفتم هر یه رب میرم دسشویی کمرمم خیلی درد گرفته حالت تهوع دارم به نظرتون خطرناکه؟؟

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

تكرر ادرار عاديه

فقط عفونت نباشه

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تكرر ادرار عاديه فقط عفونت نباشه

آخه زمان گرفتم شده هر یه رب 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
2731
اگه سوزش نداری که فک نکنم عفونت باشه حالت تهوع هم هر وقت نداشتی بترس چون دکترا میگن حالت تهوع ینی جن ...

آخه تا الان نداشتم کلا حالت تهوع 😫

عادیه حالا کو تا دردای مختلف بگیری 

ولی در کل استراحتتو زیاد کن کارسنگین انجام نده سه ماه اول نزدیکی نداشته باش

واسه تهوع هم حتما بزورم شده یه چیزی بخور که ضعف نری ضعف خودش باعث تهوع میشه.

بادام خیلی خوبه بخور مقویه.جای جنین و سفت میکنه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2738
عادیه حالا کو تا دردای مختلف بگیری  ولی در کل استراحتتو زیاد کن کارسنگین انجام نده سه ماه اول ...

مرسی از کمکتون ترسیدم آخه فاصله دسشویی رفتم خیلی کم شده 

مرسی از کمکتون ترسیدم آخه فاصله دسشویی رفتم خیلی کم شده 

اشکال نداره فقط،لباس زیرتو عوض کن که عفونت نگیری .عفونت تو بارداری خیلی شایعس

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
اشکال نداره فقط،لباس زیرتو عوض کن که عفونت نگیری .عفونت تو بارداری خیلی شایعس

باشه بکنم زیر دلم درد گرفته شاید عفونته

باشه بکنم زیر دلم درد گرفته شاید عفونته

اگه ترشح زرد داری یا خارش یا بو عفونته.اخه اوایل بارداری دل دردم عادیه حالا اگه خیلی نگرانی یه ازمایش ادرار بده

2706