2410
2553

سلام 

من 2 تا داداش دارم که با هم 5 سال اختلاف سنی دارن.

یکی 30 سالشه و یکی 25 سال.

داداش بزرگم هر موقع، موقعیت ازدواج براش پیش میاد یا با یکی آشنا می شه، برادر کوچکم با قلدری و آزار و اذیتش و تحریک بابا و مامانم این آشنایی و وصلت رو بهم می زنه.

از طرفی پدر و مادرم هم خیلی سریع حرف برادر کوچیک رو قبول می کنن و خلاصه رهبر خانواده شده.

مثلا داداش بزرگم قرار بود ماه قبل برای خواستگاری بره که با دخالت داداش کوچکم، پدر و مادرم گفتن یا تنها با خواهرت برو یا ما نمیایم. نمی دونم علت این مخالفت داداش کوچیکم چیه. انقدرم بد اخلاق و اعصابش خورده که حد نداره.

بعد مثلا من یا داداش بزرگم اگر با کسی که اون دوست نداره صحبت کنیم فوق العاده ناراحت میشه.

پدر و مادر هم سریع می گن اجازه صحبت با فلانی رو دیگه ندارید.

این پسر چه مشکلی داره؟ من درکش نمی کنم. نظر شما چیه؟

نظر من اینه بزنین تو دهنش پررو شده 

وقتی پدر و مادرتون نمیفهمن خودتون واسه زندگیتون تصمیم بگیرین

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

داداش ندارم ولی نسبت به بیشتر داداشا این حسو دارم😐همه دوستام از داداشاشون مینالن.بنظرم پدر خونواده رو داده اینقدر هیچس نگفته داداشه فکر میکنه خودش بزرگ خونوادش 

پدره باید یدونه بزنه تو دهنش بگه تو گو نخور 

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است
2714

من رفتار پدر مادرتون برام عجیب تره

به نظرم برادر بزرگتون هم مشاور لازم داره

نمیشه که واسه حرف دیگران از حقش مدام پس بکشه

تاری بیلیر کیم قازانار کیم ییه ...ابله اودور دونیا ایچین غم ییه

شما بايد با پدر مادرتون صحبت کنيد ک چرا ب حرف برادرتون گوش ميدن چرا عقلشونو دادن دست اون اگه بخان اينطوري ادامه بدن و جلوش و نگيرن از اين بدتر ميشه 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

دوستان نظر همگی تون رو خوندم.

در مورد پدر و مادرم، متاسفانه پدرم سرطان داره و اصلا حال خوشی نداره که بتونه کاری بکنه. بعد پرتو درمانی و شیمی درمانی کلا بیحال افتاده و در حال استراحته و اصلا راه هم نمی تونه بره بدون کمک من.

اما در مورد زدن تو دهن و کتک و .... داداش بزرگم خب خیلی قوی هیکل تر هست نسبت به این کوچیکه که اذیت می کنه. اگر بزنه تو دهنش احتمالا می میره   

بعد پدر و مادر هم کلا طرفدار کوچیکه هستن. داداش بزرگم خیلی خوش اخلاق و با شخصیته و اصلا کلا اهل دعوا نیست. مثلا شما در نظر بگیرید الان تو خونه من رو که خواهرشم همیشه با ادب و نزاکت تموم صدا می زنه. هیچ وقت سرم داد نزده یا حتی اسمم رو بلند نگفته یا می خواد بیاد تو اتاق در می زنه و اجازه می گیره و حتی نمی ذاره براش چایی بریزم و ظرفاشو بشورم و .....

کلا خیلی عالیه از همه نظر.

ولی مثلا در مورد خواستگاری درنظر بگیرید یهو چند روز مونده به خواستگاری برادر کوچیکم همه چیز رو بهم زد. ما چیکار می تونستیم بکنیم؟ هرچی با بابا و مامان صحبت کردیم فایده ای نداشت.

کلا این کوچیکه سر هر داستانی تو زندگیش خیلی اذیت مون کرده از انتخاب رشته دانشگاهیش . سال پیش دانشگاهیش. وقتی عاشق شده بود. و ....

در مورد مشاور هم خب قطعا اون که نمیاد فقط من و داداش بزرگم می تونیم بریم که فکر نمی کنم فایده ای داشته باشه.

2706