2733
2734
عنوان

لک بینی بعد از لترزول

151 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها من این ماه از روز 3تا 7 قاعدگی شبی دوتا لترزول خوردم اما امروز ک روز 9 قاعدگیمه هنوز پاک نشدم و لکه بینی دارم همیشه پریودام 7 الی 8 روزس 

چیکار کنم طبیعیه؟ صبر کنم تا خودش بند بیاد یا باید قرصی چیزی بخورم قطع شه؟

و یه سوال دیگه دکترم گفته سه شنبه برای سایز فولیکول برم سونو اگه همچنان تا سه شنبه لک بینی داشته باشم بازم باید برم سونو؟؟ کسی تجربه ای داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سلام فریبا چطوری؟؟کم پیدایی نیستی؟!!☺

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
سلام عزیزم خوبم ممنون فعلا که در گیرو دار بچه دار شدنم تو چی میکنی ؟ باردار شدی؟

سلام گلم مرسی دیدم نیستی گفتم پیام بدم بهت

ان شاالله به زودی باردارمیشی

منم چندماهی میشه جدی اقدام میکنم این ماه فولیکول خوبی داشتم فعلا در اقدامم تااخرماه موعدمه ببینیم چی میشه😉

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
سلام گلم مرسی دیدم نیستی گفتم پیام بدم بهت ان شاالله به زودی باردارمیشی منم چندماهی میشه جدی اقدام ...

منم وضعیتم مث توعه تا اخر این ماه ببینم چی میشه ایشالا که همین ماه باهم جفتی حامله شیم

2706