2733
2734
سلام خانوما تا حالا شده با خوردن دوفاستون پریود نشید؟؟ علتش چی میتونه باشه که پریود تشه کسی؟؟؟ من الان 19 روز از اخرین قرص دوفاستونم میگذره ولی مریود نشدم حدودا دو هفته تاخیر پریودم دارم ولی آزمایشم هم منفیه به نظرتون علتش چی میتونه باشه خیلی نگرانم
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
من ١٠ همین روز از اخرین قرص پریود شدم، کی ازمایش دادی؟ شاید لقاحت دیر بوده؟ و بارداری؟
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
من پنجشنبه آزمایش دادم یعنی ده روز تاخیر داشتم منفی بود خیلی ناراحتم نمیدونم جیکار کنم اینهمه مدت مصرف میکردم به وقتش پری میومد ولی اللن خبری نیست 19 روز گذشته
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز دیگه بی بی چک بزن ایشالا که مثبته ، اگه نبود برو دکتر، ولی خود استرس م باعث میشه دیر پریود شی
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
2731
یکی از دوستام همین جوری شد پریودش عقب افتاد ازمایشش منفی ، بعد تو سونوگرافی جنین معلوم شده بود، که ٢ ماهش بوده، الان تو ٣ ماهه
اگه امپولم بزنی و، باردار باشی تازه جای نی نی محکم میشه
2738