2703
2553

کلی ی ی ی ام مشتری داره شما کسی میشناسین این کاره باشه؟باید چه امکاناتی داشت؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
چی

نامفهوم حرف زدم مگه؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نامفهوم حرف زدم مگه؟

یه کانال دارم که کیک میپزه و شمل کسی رو میشناسین اینکاره باشه یعنی چی؟ یعنی دنبال اشپزی؟ یا چی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2720
یه کانال دارم که کیک میپزه و شمل کسی رو میشناسین اینکاره باشه یعنی چی؟ یعنی دنبال اشپزی؟ یا چی

آشپزی...گفتم کیک فوندانت شده و ژله و...دسر و...

عزیزم اول برو کلاس اشپزی تا حرفه ای بشی بعد تبلیغ کن تو ریوار و دوست و اشنا و سفارش بگیر ... کدوم شهری؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
عزیزم اول برو کلاس اشپزی تا حرفه ای بشی بعد تبلیغ کن تو ریوار و دوست و اشنا و سفارش بگیر ... کدوم شه ...

سنندجم عزیزم ولی نه فنی حرفه ای کلاس داره نه جایی...تازه نمیدونم چه وسایلی میخواد فقط یه توستر قدیمی دارم گازمم فردار نیست

2714
سنندجم عزیزم ولی نه فنی حرفه ای کلاس داره نه جایی...تازه نمیدونم چه وسایلی میخواد فقط یه توستر قدیمی ...

کلاس های انلاین اینترنتی شرکت کن ... میتونی کتاب بگیری و از رو کتاب و ازمون خطا هم خودت یاد بگیری ... توسترت هم اگه خوب کار میکنه که خوبه برا اول کار بعدا که کارت گرفت یه فر خوب بخر اولش چون هنوز بازار نداری خرج زیاد نکن