2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من کلی داشتم سوخت شد خرید هم کردما ولی یادم رفت کدارو دارم 😕😕شانس نیس ک

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
چجوریه این توضیح میدی

هیچی دیجی کالا ی سری کد رو میفرسته موقع خرید با توجه به تخفیفت ارزونتر میخری

واسه اینکه ی تصمیم درست بگیرم و پشیمون نشم صلوات بفرس 
برنانه تخفیفان رو نصب کن کلی کد تخفیفای مختلف داره

شانسی تخفیف میده یا به هر کس ک نصب کرد؟؟

چون همین الان احتیاج دارم

واسه اینکه ی تصمیم درست بگیرم و پشیمون نشم صلوات بفرس 

خرید اول هستی؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بیا ببین اینا به دردت نمیخوره؟

http://www.mopon.ir/کد-تخفیف-دیجی-کالا/فروشگاه-اینترنتی/کوپن

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ای بابا 😂😂

میبینی ادم ک بدشانس باشه همینه دیگه

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2706