2733
2739
عنوان

قاتل زن و بچه هان

2420 بازدید | 25 پست

سلام دوستان.

اومدم اطلاع رسانی کنم تحت هیچ شرایطی بیمارستان تامین اجتماعی شهریار نرین.

من هفته پیش چون پیاده روی تند داشتم دچار ترشحات ابکی شده بودم و چون تجربه نداشتم نگرون شدم.از ماما پرسیدم گفت برو بیمارستان فلان ازت تست آمینوشور بگیرن که ببینی این ترشحات خودته یا از اب کیسه اب هست.

من بیمارستان نور میرم همیشه ولی حکمت خدا نمیدونم چی بود رفتم اونجا .

رفتم زایشگاه و به متخصص زنان گفتم من هفته ۲۸ هستم و این مشکلو دارم.بدون انجام تست و سونوگرافی.با رفتار بسیار زشتی گفت عزیزم کیسه ابت پاره شده هزینه ویزیتو پرداخت کن معاینه داخلیت کنیم فقط گفته باشم بچت زنده نمیمونه کوچیکه و اینکه دستگاه هم نداریم.

منم گفتم اولا کدوم خرابه ای مدرک گرفتی که میخوای زن باردارو معاینه داخلی کنی دوما حادوگری؟ازکجا فهمیدی کیسه آبم پاره شده؟تازه خده هم هستی و حکم مرگ بچه مردمو میدی.

ببخشیدا دوستان ولی بعضی متخصصها یه مشت وحشی جانی هستن که بدور لز انسانیت و شعور فقط میخوان تعداد بیمارشون زیاد باشه و ذره ای وجدان ندارن.

منم با گریه و روحیه داغون اومدم بیرون و رفتم بیمارستان نور و با تست متوجه شدیم اونا ترشحات خودم بوده و همه چی عالی و نرماله.فکرشو بکنین اگه من یه زن ساده بودم یا اطلاعاتم کم بود الان چه بلایی سر بچم و خودم اومده بود.میخواست معاینه داخلی کنه کیسه آبمو پاره کنه.

خدا ازش نگذره آمین.خدا میدونه چه بلاهایی تاحالا سر چندین نفر آورده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااای خدا ازش نگذره منم انقد دیدم از این موارد

سرم وصل کرده بود بدون این ک دقت کنه تو رگه یا پوست دست خانومه باد کرده بود مث پوفله

اصلا وجدان کاری ندارن خدا ازشون نگذره الان بچه شما زبونم لال چیزیش میشد این خانم جوابگو بود؟

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
2738

یه جوری شده برای سرماخوردگی هم باید دکتر خوب پیدا کنیم دکتری که واقعا درس خونده و اخلاق داره .. دوستم سال اخر پزشکیه چیزهایی از درس خوندن و نمره گرفتن همکلاسیهاش میگه که ادم ناراحت میشه ، انگار دیگه خیلی وقته روزگار دکتر قریب ها و  دقت و تعهد و جدیت گذشته و کم رنگ شده ... 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

منم یه همچین اتفاقایی البته موقع زایمانم تو بیمارستان نجمیه برام افتاد.خدا ازشون نگذره.

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.
2706