2737
2734
عنوان

نمیدونم چطوری به مامانم بگم نمیام که ناراحت نشه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 28 پست
واقعا هم مریضه سرماخورده کمرشم چهار روزه کرفته به زور راه میره بچه هامم مریضن سرما خوردن تازه دارن ب ...

مطمئن باش بری و بعد یه اوهون بکنن بچه هات، شوهرت ول کن نیست... البته آدم بذ مادرش هم نمیتونه مستقیم بگه ن اونم بدش میاد 

میخای بر در حد 15 دقه شوهرت سریع بیاد دنبالت بگه میخایم بریم فلان جا

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

شوهرم همش داره غر میزنه که چرا نه گفتن بلد نیستی واقعا هم نمیتونم نه بگم اخه مامانم تنهاس هیچکسو تو این دنیا نداره جز منو خواهرم دلم نمیاد ناراحت بشه 

خودش خیلی راحت به همه نه میگه حتی به پدرو‌مادرش ولی من نمیتونم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئن باش بری و بعد یه اوهون بکنن بچه هات، شوهرت ول کن نیست... البته آدم بذ مادرش هم نمیتونه مستقیم ...

اره به خودشم گفتم ح.صله غر عر تورو‌ندارم چون برم بچه ها مریض بشن منو ول نمیکنی گفت غر غر من به کنار دلت میاد بچه چهارماهه ات این ویروس سخت و بگیره و بیمارستان خدایی نکرده بستری بشه راستم میگه خوب دخترم خیلی کوچیکه

راستشو به مامانم میگم که بچه هارو نمیارم میخوای خودم دوساعت میام چ سریع بر میگردم

شوهرم حتی بچه خواهرش از بیمارستان مرخص شد مارو نبرد دیدنش گفت بچه هام میگیرن بهتر بشه بعدا شما هم میبرم

2728
وا خب بچه ها که نمیرن تو دهن مامانت

اول اینکه چقد بد حرف میزنی...دوم هم اینکه لازم نیست برن تو حلقش بالاخره مادره میاد بچه رو بغل کنه و ببوسه که متاسفانه ویروس انتقال پیدا میکنه...حتی به کسی که سرماخورده و آنفولانزا داره نباید دست داد چه برسه به روبوسی...مخصوصاً بچه کوچیک هنوز بدنش اونقدر مقاوم نیست در مقابل ویروس ها

ببین نرو شوهرت از الان اماده ی پاچه ی مامانت رو گرفتنه الان زنگ بزن بگو مامان ببخشید من نمیشه بیام

اره دقیقا به خاطر همین اینطوری سردرگم شدم نه دلم میاد مامانمو تنها بذارم نه حوصله دردسرای بعدشو دارم نرم نهایت یکی دوروز مامانم ناراحت میشه بعد یادش میره

2738
اره به خودشم گفتم ح.صله غر عر تورو‌ندارم چون برم بچه ها مریض بشن منو ول نمیکنی گفت غر غر من به کنار ...

خودتم نرو.خدای نکرده بگیری به بچه هاتم منتقل میکنی.مریضی وحشتناکیه آدمو هلاک میکنه.به مامانت بگو نمیتونم بیام عزیزم

اره به خودشم گفتم ح.صله غر عر تورو‌ندارم چون برم بچه ها مریض بشن منو ول نمیکنی گفت غر غر من به کنار ...

عزیرم نرو شوهرت حق داره. مامانت باید درک کنه که متاسفانه نمیکنه

قرام نیس که تاوان لجبازیو سرسختی مادرتو پس بدی.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
خودتم نرو.خدای نکرده بگیری به بچه هاتم منتقل میکنی.مریضی وحشتناکیه آدمو هلاک میکنه.به مامانت بگو نمی ...

شوهرمم‌میگه اگه هم خواستی بری ماسک بزن خودت بگیری با این بچه ها حسابی اذیت میشی چون مریض بشی کی میخواد به این بچه ها برسه کی به خودت برسه

عزیرم نرو شوهرت حق داره. مامانت باید درک کنه که متاسفانه نمیکنه  قرام نیس که تاوان لجبازیو سرس ...

مامانم لجبازی نمیگنه نمیدونم چه اخلاقیه داره درک نمیکنه ادمو از اولم همینطور بود از لحاظ مالی نمیذاره اب تو دل بچه هاش تکون بخوره حتی الان که ازدواج کردیم ولی متاسفانه سر خیلی چیزا درک نمیکنه بچه هاشو‌مخصوصا الان که ازدواج کردیم و اخلاق شوهرامون و میدونه

خواهرم نزدیکشه خوب مسلما خیلی بیشتر میتونه بره بچه هم نداره فکر میکنه منم باید مثل اون باشم با اینکه اخلاق شوهر من کحا و شوهر اون کجا

مثلا میدونه شوهرم از یه موضوعی بدش میاد حتی سر این قضیه هزار بار دعوامون شده باز کارش پیش ما گیر بیفته اون درخواستو‌ میکنه شوهرمم خیلی ناراحت میشه میگه میدونه من بدم میاد چرا اصرار میکنه

اوه بچه شیرخواره داری دلت برای اون بچه بسوزه اصلا نرو 

اره شوهرمم بیشتر به خاطر اون میگه چون هفته پیش سرما خورده بود دکتر هیچی دارو نداد گفت کوچیکه اگه تب کرد سریع باید بیاریدش بستری کنید واسه همین شوهرم میترسه بچه خواهرشم که تازه مرخص شده دیگه بدتر چشمش ترسیده حتی دیدن اونم مارو نبرد