2726

سلام دوستان

مامانم چهار پنج روزه از کربلا اومده از جمعه مریض شده فکر کنم انفولانزا گرفته طبق علائمی که داره خودش اصلا نمیذاشت تا امروز کسی بره خونه اش میگفت مریض میشین حالا دیشب دوستش زنگ‌ زده که دوره این ماه خونه شما میگم صداتو نشنید که مریضی چرا قبول‌کردی تا یه ساعت قبلش نا نداشت حرف بزنه مامانم بعد از زنگ‌ دوستش اصرار میکرد که نه خوب شدم فردا مهمونیه میگه شما هم بیاین شوهرم‌ نمیذاره ما بریم میگه بچه‌ کوچیک داری بگیرن باید برن بیمارستان(اخه پسر خواهرش امروز از بیمارستان مرخص شد اونم این ویروس عراقیه رو گرفته بوده)شوهرم چشمش ترسیده میگه بچه هات کوچیکن هرچی‌به مامانم میگم بچه ها میگیرن کامل خوب نشدی بذار هفته دیگه میگه نه خوب شدم

دیگه‌نمیدونم چطوری بهش بگم‌نمیام

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گفتم دیگه چیزی نگم به مامانم تا فردا خ‌دمو بزنم به مریضی که الان زنگ زد که دوستام میخوان واسه دیدن دختر تو بیان دیگه موندم چی بگم😢

شوهرم‌میگه بچه هارو‌بذار خودت برو دو ساعت بشین بیا ولی دخترم کوچیکه شیر میخوره چطوری بذارمش و برم

وا خب بچه ها که نمیرن تو دهن مامانت

چی بگم والا

ولی خوب تو‌یه‌ محیط بسته ویروس پخش‌ میشه شوهرمم‌میگه خودت میدونی ولی اگه دوباره مریض بشن مگه‌ منو ول میکنه

بچه هات خونه مادرشوهرت نمی مونن؟ بزارید پیش مادرشوهر

دخترم چهارماه و نیمشه شیر میخوره پسرم که بزرگه پیش باباشم میمونه حتی

شوهرت خودشو بزنه به مریضی مثلا شما صبحش به مادرت بگو آره فلانی پاش خورده به در باد کرده ناله میکنه نمیتونم بیام 

فوقش هم همون روز پا شوهرت ببند 

بچه شیرخوار مریض بشه ممکنه خدای نکرده سر تب و... ناشنوا بشه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
شوهرت حق داره     خب مامانت مهمونی مینداخت هفته دیگه

بهش گفتم میگه دیگه به دوستام گفتم نمیشه زشته و ازین حرفا 

شوهرمم میگه چرا با شما هماهنگ نمیکنه شاید اصلا اون روز خودت یه برنامه ای داشتی

راستم میگه مامانم یه اخلاقی که داره تصمیمشو خ‌دش میگیره اصرارشو به ما میکنه اخلاق شوهرمو میدونه ها ولی اصلا مراعات نمیکنه 

شوهرت خودشو بزنه به مریضی مثلا شما صبحش به مادرت بگو آره فلانی پاش خورده به در باد کرده ناله میکنه ن ...

واقعا هم مریضه سرماخورده کمرشم چهار روزه کرفته به زور راه میره بچه هامم مریضن سرما خوردن تازه دارن بهتر میشن

2706