1874
1924

سلام دوستان

مامانم چهار پنج روزه از کربلا اومده از جمعه مریض شده فکر کنم انفولانزا گرفته طبق علائمی که داره خودش اصلا نمیذاشت تا امروز کسی بره خونه اش میگفت مریض میشین حالا دیشب دوستش زنگ‌ زده که دوره این ماه خونه شما میگم صداتو نشنید که مریضی چرا قبول‌کردی تا یه ساعت قبلش نا نداشت حرف بزنه مامانم بعد از زنگ‌ دوستش اصرار میکرد که نه خوب شدم فردا مهمونیه میگه شما هم بیاین شوهرم‌ نمیذاره ما بریم میگه بچه‌ کوچیک داری بگیرن باید برن بیمارستان(اخه پسر خواهرش امروز از بیمارستان مرخص شد اونم این ویروس عراقیه رو گرفته بوده)شوهرم چشمش ترسیده میگه بچه هات کوچیکن هرچی‌به مامانم میگم بچه ها میگیرن کامل خوب نشدی بذار هفته دیگه میگه نه خوب شدم

دیگه‌نمیدونم چطوری بهش بگم‌نمیام

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922

گفتم دیگه چیزی نگم به مامانم تا فردا خ‌دمو بزنم به مریضی که الان زنگ زد که دوستام میخوان واسه دیدن دختر تو بیان دیگه موندم چی بگم😢

شوهرم‌میگه بچه هارو‌بذار خودت برو دو ساعت بشین بیا ولی دخترم کوچیکه شیر میخوره چطوری بذارمش و برم

1911

شوهرت خودشو بزنه به مریضی مثلا شما صبحش به مادرت بگو آره فلانی پاش خورده به در باد کرده ناله میکنه نمیتونم بیام 

فوقش هم همون روز پا شوهرت ببند 

بچه شیرخوار مریض بشه ممکنه خدای نکرده سر تب و... ناشنوا بشه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷🙏
شوهرت حق داره     خب مامانت مهمونی مینداخت هفته دیگه

بهش گفتم میگه دیگه به دوستام گفتم نمیشه زشته و ازین حرفا 

شوهرمم میگه چرا با شما هماهنگ نمیکنه شاید اصلا اون روز خودت یه برنامه ای داشتی

راستم میگه مامانم یه اخلاقی که داره تصمیمشو خ‌دش میگیره اصرارشو به ما میکنه اخلاق شوهرمو میدونه ها ولی اصلا مراعات نمیکنه 

شوهرت خودشو بزنه به مریضی مثلا شما صبحش به مادرت بگو آره فلانی پاش خورده به در باد کرده ناله میکنه ن ...

واقعا هم مریضه سرماخورده کمرشم چهار روزه کرفته به زور راه میره بچه هامم مریضن سرما خوردن تازه دارن بهتر میشن

1826
واقعا هم مریضه سرماخورده کمرشم چهار روزه کرفته به زور راه میره بچه هامم مریضن سرما خوردن تازه دارن ب ...

مطمئن باش بری و بعد یه اوهون بکنن بچه هات، شوهرت ول کن نیست... البته آدم بذ مادرش هم نمیتونه مستقیم بگه ن اونم بدش میاد 

میخای بر در حد 15 دقه شوهرت سریع بیاد دنبالت بگه میخایم بریم فلان جا

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷🙏

شوهرم همش داره غر میزنه که چرا نه گفتن بلد نیستی واقعا هم نمیتونم نه بگم اخه مامانم تنهاس هیچکسو تو این دنیا نداره جز منو خواهرم دلم نمیاد ناراحت بشه 

خودش خیلی راحت به همه نه میگه حتی به پدرو‌مادرش ولی من نمیتونم

مطمئن باش بری و بعد یه اوهون بکنن بچه هات، شوهرت ول کن نیست... البته آدم بذ مادرش هم نمیتونه مستقیم ...

اره به خودشم گفتم ح.صله غر عر تورو‌ندارم چون برم بچه ها مریض بشن منو ول نمیکنی گفت غر غر من به کنار دلت میاد بچه چهارماهه ات این ویروس سخت و بگیره و بیمارستان خدایی نکرده بستری بشه راستم میگه خوب دخترم خیلی کوچیکه

راستشو به مامانم میگم که بچه هارو نمیارم میخوای خودم دوساعت میام چ سریع بر میگردم

شوهرم حتی بچه خواهرش از بیمارستان مرخص شد مارو نبرد دیدنش گفت بچه هام میگیرن بهتر بشه بعدا شما هم میبرم

وا خب بچه ها که نمیرن تو دهن مامانت

اول اینکه چقد بد حرف میزنی...دوم هم اینکه لازم نیست برن تو حلقش بالاخره مادره میاد بچه رو بغل کنه و ببوسه که متاسفانه ویروس انتقال پیدا میکنه...حتی به کسی که سرماخورده و آنفولانزا داره نباید دست داد چه برسه به روبوسی...مخصوصاً بچه کوچیک هنوز بدنش اونقدر مقاوم نیست در مقابل ویروس ها