2733
2739

فک کنم ابو سرکه با نمک 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه ما بادمجونا رو فقط با آب میجوشونیم بخارپز بشه زیاد هم نه ....بعد میزاریم خنک که شدن یه برش میزنیم از شکم یکم بازبشه داخلش رو باسیر خردکرده ریز با جعفری و گوجه فرنگی خرد شده ریز پرمیکنیم بعد میچینم تو ظرف ترشی روش سرکه میریزم تو موادمونم نمک هم میزنیم بعداز سرکه ریختن هم نعنای خشک میپاشیم روش ...تامام  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2738

من همیشه درست میکنم خیلی هم عااالی میشه،

با آب میپزم، توشم نمک و فلفل میریزم، ربع ساعت میپزه بعد درمیارم شکمشو با سیر وفلفل وپونه کوهی ونمک وفلفل خورده پرمیکنم میندازم تو بطری سرکه میریزم روش،

تنها با سرکه نجوشون عزیزم

با آبو سرکه ک سرکشو ی جزئی بریز چون میریزیش دور

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

من بیشتر از غذا ترشی میخورم

ینی ی قاشق غذا سه قاشق ترشی😂😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
من بیشتر از غذا ترشی میخورم ینی ی قاشق غذا سه قاشق ترشی😂😂😂

نوش جونت اما اینقدر بعد یه مدت معدت درد میکنه خواهری الان جونی احساس نمیکنی بعد ۴۰ سالگی سختت میشه ....کلا بعد چهل سالگی ترشیجات و چیزای ترش آدم دلش نمیخواد نمیدونم چرا

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706