2726
عنوان

خونه خواهر شوهر رفتن اونم زوری!

343 بازدید | 18 پست

چند روز دیگ عروسی دعوتیم

ی شهر دیگ ک خواهر شوهرمم اونجاس

۲ساعت فاصلشه تا شهر خودمون

منو شوهرم باید پدر شوهرم و مادر شوهرمو ببریم.بعد اونا گیر دادن ک ۲ ساعت جلوتر بریم خونشون.بعد باهم راه بیفتیم😐

بعد خواهر شوهر من تاحالا منو دعوت نکرده خونش.تاحالا پاشو نزاشته خونه من.فقط یبار ک پاگشا کردم با افاده اومد و رف.عیدم نیومده خونه داداش بزرگش

بعد اون ازونجا واسه رفت و امد من تصمیم میگیره.اون گفته چ ساعتی برین و بیاین.

من میخام از خونه کارامو کنم و ی راست برم عروسی.دوس ندادم برم خونه اون 😔

تیکر رژیمه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نرو هتل بگیر

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

من خیییلی بدم میاد برم خونه یکی حاظر شم بعد برم مهمونی یا عروسی.باااید تو اتاق خودم جلواینه خودم حاظر شم

به شوهرت بگو که دوس نداری بری 

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است
خب به شوهرت بگو. قبول نمیکنه؟

شوهرم ک اصلا با من هماهنگ نکرده.کلا با اونا هماهنگه

دیشب گفتم بهش من نمیام خونشون

گف من با بابام اینا گفتم ساعت فلان باید ببرمشون

حالا فوقش ما نمیریم تو خونشون😳😳😳مگه میشه اخه.

تیکر رژیمه😂

عزیز من اگر می دونی به شوهرت بگی عصبی میشه . برو قشنگ و شیک بشین سنگین هم باش با شوهرت بگویم و بخند بعد بلند شو برو عروسی خوش باش . ارزش نداره اعصاب خودت رو خورد کنی 

قربان وفای سگ ♥️
شوهرم ک اصلا با من هماهنگ نکرده.کلا با اونا هماهنگه دیشب گفتم بهش من نمیام خونشون گف من با بابام ا ...

اره میشه

بگین میخوایم بریم خرید یا جایی کار داریم و...

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

به نظر من بر  و ولی محلِ س... نذار بهش اینطوری بیشتر میسوزه😐

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

چقد بده که نمیشه پیامو ادیت کرد :/ بعضی وقتا دست ادم میخوره روی ایموجی یا کلمه اشتباهی 😑😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2706