2733
2734

اموزشگاه آرایشگری که عالی باشه و خوب اموزش بده تو رشته میکاپ میخوام .نمیدونم کجا واقعا خوب اموزش میدن که برم .اینو میدونم که میکاپ کارای خوب اهواز تو سالنشون اموزش هم میدن خیلی هم خوب اموزش میدن اما خیلی هزینه شون بالاست .خیلی

تیکر تولد پسر عزیزم😍

ماهک آموزش میداد من آرایش عروسیمو هم ماهک انجام دادم کسایی سالن داره اما فقط محرم صفر کلاس آموزشی میذاشت تازه من پیجشو هم دارم چندتا از کارای آموزشی هاشو هم استوری گذاشته بود واقعا عالی یاد گرفته بودن

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

اتفاقا اصلا گول ارایشگاه هارو نخور نه نظمی دارن نه اخلاقی فقط پولو ک ازت گرفتن دیگه تموم من خودم پارسال 6میلیون دادم واسه خصوصی پیش ی میکاپ ارتیست افتضاح بود واقعا کلاس ده نفره بود پولمم پس نمیداد.اموزشگاه توکا از همه جا بهتره کلاساش از 1400شروع میشن فک کنم من اونجا مدرک گرفتم ولی اگه شرایطشو داری ک بری تهران مدرسه مونا بهرام عالیه من خودم تصمیم دارم اونجا برم واسه یاد گرفتن اصولی میکاپ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماهک آموزش میداد من آرایش عروسیمو هم ماهک انجام دادم کسایی سالن داره اما فقط محرم صفر کلاس آموزشی می ...

ولی بدیش اینه سالن دارا خیلی پول میگیرن از چندین نفرشون پرسیدم همه میگفتن ۷ میلیون .۵ میلیون و ....

تیکر تولد پسر عزیزم😍
2731
اتفاقا اصلا گول ارایشگاه هارو نخور نه نظمی دارن نه اخلاقی فقط پولو ک ازت گرفتن دیگه تموم من خودم پار ...

مرسی عزیزم.اره توکا هم پرسیدم ولی اونم گفته ۴ میلیون.نمیتونم برم تهران

تیکر تولد پسر عزیزم😍
2738
مرسی عزیزم .اره رها بابایی .ولی هزینه اش برام زیاده .

دیگه واقعا هزینه ها زیاد شده همه اموزشا 4به بالاست ولی خب اگه جدی باشی تو کارت چند برابرشو در میاری یا میتونی فعلا براشینگ یاد بگیری که هزینه اموزششم کمتره درامدشم خیلی خوبه تا بعدا هزینه کلاس میکاپت جورشه

2706