2733
2734

هلیکوپتر برقی

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته

لباس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3418654/بیاین-ببینین-چه-خوشگلنعکس?page=1

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به چي علاقه داره ؟ ماشين بازه؟ براش ماشين كنترلي بزرگ بخر البته الان ٣ ميليوني ميشه 

يا خود بچه رو ببر انتخاب كنه من كوچيك بودم خالم منو برد فروشگاه گفت كدوم لباسو ميخواي انقدر دوسش داشتم هنوز نگهش داشتم بعد ١٧ ١٨ سال

به چي علاقه داره ؟ ماشين بازه؟ براش ماشين كنترلي بزرگ بخر البته الان ٣ ميليوني ميشه  يا خود بچ ...

والاهروقت دیدمش بالبتابش سرگرم بود اصلااهل اسباب بازی نیس

الهم صل علی محمد وال محمد
2706