2733
2734
عنوان

کرفسیا بیاین 😐

214 بازدید | 11 پست

بچه ها من دارم لاغر میکنم با برنامه کرفس 

وزن قبلیم ۶۶ و ۷۰۰ و وزن فعلی ۶۳ هستش 

مقدار کالری برای این وزن رو تو برنامه کرفس زده ۱۷۸۰ برای اینکه ثابت بمونه وزن

من در روز فعلا ۱۱۰۰ کالری میخورم برای لاغری 

حالا سوالم اینه 👈 من میخوام بشم ۵۴ وقتی من لاغر کردم و شدم ۵۴ باید چیکار کنم؟ چون وقتی تو برنامه کرفس وزن ۵۴ میزنم کالری برای ثابت نگه داشتن وزن زده ۱۶۳۰ 🤔 یعنی وقتی من به هدفم یعنی ۵۴ رسیدم دیگه بخوام ثابت بمونم ۱۶۳۰ کالری مصرف کنم؟؟؟؟🤨🤨🤨🤨🤨

چاق نشم بعدش 🤨🤨🤨🤔🤔🤔🤔

خدایا شکرت 🌷

وای خوش بحالت من میخام لاغر شم اصلن اراده ندارم 😭😭😭😭😭😭همش یه روز با کرفس جلو میرم و ۱ هفته ولش میکنم... 

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 

برا سوالتم تاپیک بامداد خمارو بخون . این کالریایی که کرفس مینویسع خعلی زیاد تر از حدیه که الهه جون تو تاپیک بامداد خمار گفته

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای خوش بحالت من میخام لاغر شم اصلن اراده ندارم 😭😭😭😭😭😭همش یه روز با کرفس جلو میرم و ۱ هفته ولش ...

به این فکر کن که لاغرو خوش اندامی لباسهای خوشگل میتونی بگیری حتما اراده ات قوی میشه 💪💪💪

خدایا شکرت 🌷
2738