2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میتونی با تلق

عکس دندون در بیاری ب عنوان شابلون

بعد ژله نازک داخل سینی درست کنی

مثل این در بیاری

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
میتونی با تلق عکس دندون در بیاری ب عنوان شابلون بعد ژله نازک داخل سینی درست کنی مثل این در بیاری

با شکلات هم براش چشم و دهن بزار😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
میتونی با تلق عکس دندون در بیاری ب عنوان شابلون بعد ژله نازک داخل سینی درست کنی مثل این در بیاری

تو ظرف پیرکس ژله آلوئه ورا درست کنم بعد شکل دندون در بیارم بزارم روی ژله اصلی این چطوره بنظرت ؟

یعنی میگی بد میشه این روش ؟

اینکه پاستیل دندون بندازی تو ژله منظورمه ترسناک میشه

اخه پاستیلش شبیه دندون مصنوعیه

ولی این پیشنهادی که دوستمون داد خیلی خوبه

قشنگ هم میشه

تو ظرف پیرکس ژله آلوئه ورا درست کنم بعد شکل دندون در بیارم بزارم روی ژله اصلی این چطوره بنظرت ؟

خوبه..ژله الوئه ورا  با بستنی یا شیر

که سفید شه

اگر بچت دختره میتونی از لوازم قنادی برای روی دندون..تاج یا گل بگیری

مثل عکس

اگر پسر ساده باشه