2726

کیا برس حرارتی  دارن ؟ 

من  موهامو هربار      بعد حمام  دوفاز میزنم بعدم سشوار 

ولی  الان   میخواستم کراتین کنم گفتن  ریزش مو میگیری  خوب نیس 

ازسشوارم خسته شدم

برس حرارتی خوبه؟موهام موجداره    میخوام صاف بشه   بگیرم خوبه؟بکارم میاد؟

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جاریم داره میگفت نرم میکنه خوبه ولی من ک ندیدم موهاش صاف باشه

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

من گرفتم دو ماهی میشه 

موهام فره و خشک ولی با روغن زیتون صاف میشه

برس گرفتم ولی در حد اتو مو نیس ولی استفاده خیلی راحته ولی اگه برس جدا بزنم موهام وز میشه اصلا هم صاف نمیشه جز اینکه روز قبل روغن بزن فرداش صاف کنم با برس البته مال من ارزونه ولی تو دیجی کالا جز بهترین هاست حتی بهتر از گرون ها

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌

استفاده ی زیاد از وسایل حرارتی باعث موخوره میشه

منم موهام موجداره

ماسک موی خیس دوبار درهفته میزنم

هر دفه هم که از حموم میام وقتی موهام رطوبت داره از کرم مو و وقتی خشک میشه از سرم مو استفاده میکنم 

موهتم صاف و مرتب وایمیسته 

البته من همه ی محصولات مو رو رو ساقه ی مو میزنم با ریشه برسه ریزش میگیره

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2706