2726

اگه حامله نیستی درد تخمدان نشونه کیسته

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه حامله نیستی درد تخمدان نشونه کیسته

نه عزیزم هردردی نشون دهنده کیست نیست

منم همش به این فکر میکردم وچندبار تاهمین دیروز عصر رفتم سونو گفتن تخمدانت سالمن اپاندیس هم نداری دکتر هم از بس میرم پیشش منو شناخته بود گفت امروز حسابی دنبال درد پهلوت وشکمت میگردم بعد اخرش گفت هیچیت نیستی سالمی مشکلی نداری اینقد گیر نده به تخمدونات گفت احتمالا اسپاسم روده داری

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
نه عزیزم هردردی نشون دهنده کیست نیست منم همش به این فکر میکردم وچندبار تاهمین دیروز عصر رفتم سونو گ ...

ولی در اکثر مواقع نشونه کیست و یا بارداریه... دکترم اینو گفت...  درد نبود ک .. تیر میکشید مال من زود ب زود... رفتم دکتر گفت کیسته بزرگم بود ۵.۵ سانت... شکر خدا بعد ی دوره مصرف ال دی کوچیک شده

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ولی در اکثر مواقع نشونه کیست و یا بارداریه... دکترم اینو گفت...  درد نبود ک .. تیر میکشید مال م ...

منم تیر میکشید بعد حس میکردم یه چیز قولمبه دورتادورش انگار گرفته ولی هربار رفتم گفت تخمدونات سالمن فقط کمی تنبل میشن

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
منم تیر میکشید بعد حس میکردم یه چیز قولمبه دورتادورش انگار گرفته ولی هربار رفتم گفت تخمدونات سالمن ف ...

خداروشکر ک سالم بود و مشکلی نبود...