1507
1482

ما با بابام و زن بابام هیچ مشکلی نداریم بابام تمام وظایفشو در قبال ما کامل انجام میده و داداشمم پیش اونا زندگی میکنه حالا بابام از من و خواهرام خواسته تو مهمونیامون علاوه بر بابام و داداشم زنشم دعوت کنیم اما ما اگه این کارو بکنیم مامانم ممکنه ناراحت بشه البته مامانم تو یه شهر دیگه ست و فقط برای مراسم های مهم بابابام دو تاشون شرکت میکنن از طرفی داداشم میگه اون خیلی زحمت منو کشیده زشته که تو مهمونیا تنها میمونه تو خونه...نظر شما چیه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
اومدم😔

خب نظرتون چیه؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

دعوت نكن مادرت مهم تره يا اون خانومه

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لايك نكنيد لطفا 😕هوررااا منم باردار شدم 😻از اين به بعد به كمپين اونايي كه ميرن تو تاپيك غذا ميگن:(فك نميكني شايديه خانوم باردار اينجا دلش بخواد 😒 يا اوووف ويار كردم برم شوهرمو بيدار كنم بره برام بگيره 😆)ميپيوندم 😂✌️🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1473
خب نظرتون چیه؟

ولی فرق من اینه ک بابام با وجوده مادره خودم ، باز زن گرفته😔

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
ولی فرق من اینه ک بابام با وجوده مادره خودم ، باز زن گرفته😔

مخفیانه؟😐

مخفیانه؟😐

بله دوماه و نیمه پیش فهمیدیم

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
1432
پدر و مادرت جدا شدن یا اون خانم همزمان با مادر شما زن دوم پدرته؟

یه مدت طولانی جدا نشده بودن اما باهم زندگی نمیکردن اما الان کاملا جدا شدن اون خانومم بابام یه دستش معلوله خودمون براش گرفتیم

بنظرم با مامانت منطقی صحبت کنید و دعوتش کنید. مهم اینه ک چرا از هم جداشدن؟ اگ خودشون ب تفاهم نرسیدن ...

نه خیانت نبوده بابام بد اخلاق بود و مامانم تحمل نکرد البته الان خیلی خوش اخلاقه😑

1476
یه مدت طولانی جدا نشده بودن اما باهم زندگی نمیکردن اما الان کاملا جدا شدن اون خانومم بابام یه دستش م ...

در این صورت فکر میکنم اون خانم کار اشتباهی نکرده که بخواد بابتش مجازات بشه و از طرفی برای برادرتونم زحمت کشیده، این رفتار شایسته ایشون نیست. به خصوص که مادرتون در مهمونی باشن همزمان با پدر و اون خانم که الان همسرشه نباشه واقعا بی انصافیه

دل مادرتون رو به دست بیارید و اون خانم رو هم دعوت کنید

ما تا الان میگفتیم شاید مامانم ناراحت بشه ولی واقعا بی انصافیه

1508