2703
2553
عزیزم اگه بارداری مبارکه. واسه من که از هفته شش شروع شد و تا نه وحشتناک بود. صبحا تهوع خیلی بدی ...

مطمئن نیستم سه روز عقب افتاده و از امروزم هم همش احساس میکنم همه چی بو میده باید فردا بیبی چک بزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن نیستم سه روز عقب افتاده و از امروزم هم همش احساس میکنم همه چی بو میده باید فردا بیبی چک بزنن

من بعد سه هفته بی بی گذاشتم و مثبت شد بعد سه روز رو نمیدونم عزیزم. ایشالله که مثبته

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2720

حالت تهوع ربطی به دختر و پسر. بودن نداره

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم
2714

انشالله که هرچی دوس داری همون بشه.من یه روز بعد پری بی بی زدم مثبت شد خیلی پررنگ و سریع هم دو تا خط اومد.از هفته شش هم حالت تهوع دارم

حالت تهوع ربطی به دختر و پسر. بودن نداره

من واسه دوتا پسرام غروبا و شبا حالت تهوعام شدید بود عزیزم.

واسه این یکی که گفتن دختره که ایشالله هست . صبحا تهوع شدید داشتم

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2706