2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره منم داشتم ولی من کلا دفع پروتئین داشتم و دارم هنوز و تو بارداری یه مدت که دفع پروتئینم زیاد شده بود بعد از غذا یه نیم ساعت درد داشتم. 

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
2738
اه پس به خاطر دفع پروتیین ؟؟به دکترم بگم من هفته نهمم 

برای من. برای دفع پروتئین بود و تو 4 5 ماهگی یه مدت درد داشتم بعد که دارو گرفتم دیگه دردش خوب شد

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
فک کنم چرا مثلا الان نون پنیر خوردم 

خب سرده گلم

نون و پنیر رو حتما باید با گردو یا سبزی یا خرما بخوری اونم ترجیحا شب و ترجیحا با گردو

یه مدت رعایت کنن ببین دردت چطوره

الانم پاشو یه چایی نبات با هل و دارچین و زنجبیل بخور

2706