2733
2734

برگردم به گذشته فقط یه بار دیگه بغلش کنم فقط یه بار دیگه نگاش کنم فقط یه بار دیگه صداش کنم و جواب بده جانم...

دلم واسه عطر تنش پر میکشه😔

همه بیمارستان پر شده بود از صدای جیغ دختری که برای شیمی درمانی نمیذاشت دست به موهاش بزنن...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی سخته 

خیلی دلتنگی لعنتی خیلی سخته اینکه هر روز بری از دور نگاش کنی اما...

همه بیمارستان پر شده بود از صدای جیغ دختری که برای شیمی درمانی نمیذاشت دست به موهاش بزنن...!
2738
خوشبحالتون از دور میبینید من چی که پدرم عشق زندگی ام بود پر کشید فقط جای خالیش مونده برا من

اینکه بدونی نیست خیلی درد داره ولی اینکه بدونی هست و نمیتونی داشته باشیش بیشتر درد داره

خوشبحالتون از دور میبینید من چی که پدرم عشق زندگی ام بود پر کشید فقط جای خالیش مونده برا من

خدا پدرتون رو هم بیامرزه...

اینکه بدونی نیست خیلی درد داره ولی اینکه بدونی هست و نمیتونی داشته باشیش بیشتر درد داره

ایشالا هیچ وقت درد از دست دادن عزیز نکشید منم فکر میکردم تا یه ماه پیش که شکست عشقی سخت ترینه اما مرگ عزیز کمر میشکونه

ایشالا هیچ وقت درد از دست دادن عزیز نکشید منم فکر میکردم تا یه ماه پیش که شکست عشقی سخت ترینه اما مر ...

مرگ عزیز کمر میشکونه میفهمم عزیز از دست دادم😔